PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11036}

Widmo

The Wraith
6,6 3 759
ocen
6,6 10 1 3759
Widmo
powrót do forum filmu Widmo

Wspaniały film, dla osób którzy zaznali lat 80-tych. Nawet bez doświadczenia w filmach z epoki, ciarki człowieka przechodzą. Przy takich filmach żałuje, że w latach 80-tych miałem kilka lat. Wspaniały klimat - niezastąpiony w porównaniu z dzisiejszymi filmami

fazii668

Zgadzam się, mam takie samo zdanie. Wspaniały klimat wespół z muzyką, której - co ciekawe - na co dzień nie słucham oddają w pełni to, co najlepsze w młodzieżowych obrazach sprzed ponad dwudziestu lat.

erudyta

Ciekawe ilu fanów 'Fast and Furious" słyszało o tym filmie... ;)

ocenił(a) film na 8
Pikuslaw

Niestety bardzo niewielu ale udało mi się polecić ten film kilku "młodziakom" i byli pozytywnie zaskoczeni ta produkcją. Klimacik tego filmu jest ponadczasowy.

arturaz

Dokładnie, to takie samo, młodzieżowe, kino. Z tą drobną różnicą że w "Widmie" jest więcej elementów SF ;)

fazii668

dokladnie , film jest swietny. jak ogladam go teraz to przypominaja sie dawne czasy..... i klimatyczne VHS-y :]

ocenił(a) film na 8
fazii668

Musze przyznać że jest to jeden z pierwszych filmów jakie widziałem w życiu (obecnie mam 19 lat ;] ) i do tej pory o nim nie zapomniałem, pamietałem doskonale muzyke, fabułę i aktorów jednak nie pamiętałem o tytule, ostatnio bardziej się zainteresowałem tym filmem, wczoraj dowiedziałem się co to za tytuł, dzisiaj obejrzałem i wystawiam zasłużone 9/10
Wspaniały film, szkoda że takich już nie robią

PS. Film mam na kasecie VHS ale odtwarzacza nie mam już ładnych parę lat :D :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones