Epic Movie

1 godz. 26 min.
4,7 36 808
ocen
4,7 10 36808
2 912
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":3}
{"type":"film","id":335872,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Epic+Movie-2007-335872/tv","text":"W TV"}]}

Zakręcone umysły dwóch z sześciu scenarzystów "Scary Movie" zabrały się za największe mega hity ostatnich miesięcy. Pod ostrzał trafiły m.in. takie filmy, jak: "Opowieści z Narnii", "Harry Potter", "Charlie i fabryka czekolady", "X-Men", "Borat" oraz "Piraci z Karaibów". Akcja "Epickiego Filmu" koncentruje się na historii czwórki nie-tak-młodych sierot. Nasz nieszczęśliwy kwartet odwiedzi fabrykę czekolady, gdzie natkną się na zaczarowaną szafę, która przetransportuje ich do ziemi Gnarnia. Spotkają tam kwiecistego kapitana pirata, sumiennych studentów czarów i dołączą się do sił by pokonać złą Białą Sukę Gnarnii.

szefol13
opis użytkownika

Parodia największych przebojów kinowych ostatnich lat, zrealizowana przez twórców „Komedii romantycznej”. Podczas wizyty w fabryce czekolady czterej bracia przechodzą przez starą szafę, która prowadzi ich do niezwykłej krainy zwanej "Gnarnią", gdzie pomagają ekscentrycznemu piratowi i młodemu uczniowi ze szkoły dla czarodziejów pokonać złą czarownicę.

opis dystrybutora dvd

Film jest parodią największych hitów kinowych ostatnich lat, ale nie tylko. "Wielkie kino" śmieje się również z takich sław jak Paris Hilton, Britney Spears czy Nicole Richie. Obraz opowiada historię czwórki sierot, z których każde ma jakieś nadprzyrodzone moce. Choć zupełnie się nie znają już wkrótce odkryją, że łączy ich bardzo wiele. Ich zwariowana przygoda rozpocznie się gdy za sprawą tajemniczych losów trafią do fabryki czekolady Willy'ego, gdzie czeka na nich wiele niebezpieczeństw. Właśnie tam odkryją tajemniczą szafę prowadzącą do Gnarni. Będą musieli pomóc jej mieszkańcom obalić złą królową - Białą Sukę, a pomoże im w tym wiele sławnych postaci...

mala_n
opis użytkownika

Czwórka nastolatków odwiedza fabrykę czekolady. Przez pomyłkę wchodzą do czarodziejskiej szafy, która przenosi ich do krainy Gnarnia. Tam spotykają malowniczego kapitana piratów oraz uczniów czarnoksiężnika i łącza siły, między innymi z mądrym i jurnym lwem, by walczyć ze zła Białą Wiedźmą z Gnarnii. Film jest dziełem nowych mistrzów parodii - Jasona Friedberga i Aarona Seltzera, którzy zrealizowali prześmieszne wersje najkosztowniejszych hollywoodzkich produkcji z mnóstwem efektów specjalnych. Po udanej kpinie z horrorów ("Straszny Film") i komedii romantycznej w filmie "Komedia romantyczna", tym razem wzięli na warsztat gatunek fantasy.

Sackboy
opis użytkownika

Odkryj prawdziwe wielkie kino i dowiedz się, ile potrzeba, by przetrwać taki seans!Wasze ulubione postaci z największych Hollywoodzkich przebojów jeszcze nigdy nie były tak zabawne! ... Może dlatego, że tylko w tym filmie zostały bezlitośnie sparodiowane!

Kiedy cztery sieroty (z czterech różnych filmów) zostają uwięzione w dziwacznej fabryce czekolady, jedyną ucieczką jest kraina sztucznego śniegu i prawdziwej magii (taa, jasne!). Jednakowoż, by przeżyć i powrócić do domu drużyna (prawie perścienia) musi połączyć siły z piratami, czarodziejami oraz mądrym i nazbyt rozbudzonym lwem! Wszystko, by pokonać złą, białą wiedźmę!

Wielkie kino to Twoja przepustka i Twój bilet VIP do świata wiecznej parodii, nieustraszonych szyderców i wielkiego śmiechu!
[opis dystrybutora]

widzew894ever
opis użytkownika

Film opowiada historię czwórki sierot z różnych stron świata, którzy podczas zwiedzania znanej fabryki czekolady Willy'ego (Crispin Glover), znajdują zaczarowaną szafę. Jedna z sierot - Lucy (Jayma Mays) przechodzi do magicznego świata - Gnarnii. Dowiaduje się, że światem zawładnęła potężna Zła Zdzira (Jennifer Coolidge). Razem z rodzeństwem, zwariowanym piratem Jackiem Swallowsem (Darrell Hammond) i magikiem Harrym Potterem (Kevin McDonald) postanawiają zabić wiedźmę.