PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 212
ocen
7,3 10 1 45212
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Dlaczego żadna stacja telewizyjna go nie wyemituje?
Zamiast takich pięknych i wartościowych filmów jak ten, emituje nic nie warte komedyjki.
To bez sensu. Jedynie POLSAT go emitował, ale było to już tak dawno temu, poza tym film leciał tak późno, że obejrzała go pewnie 1/3 widzów, którzy chcieli go zobaczyć.
Co się dzieje z tv?

Anulka_2

hej;] będzie 16.02.(sobota) o godzinie 20:05 w Polsacie ;]

ocenił(a) film na 10
Anulka_2

Tak, wiem ;)
i cieszę się mimo, jak wszyscy się skarżą, okropnego tłumaczenia. :)

użytkownik usunięty
Anulka_2

no długo go niebyło w tv oglądałęm go w 2003 r
szkoda tylko żę to polsat pokaże ten film a nie tvp. cały film polsat zniszczy reklamami jak zwykle.
naszczęście mam nagrywarkę nagram go a póżniej wytnę te reklamy.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby...

ocenił(a) film na 7
Anulka_2

A Polsat emituje go właśnie dziś. I to za chwilę.

ocenił(a) film na 9
Anulka_2

Puściłem sobie film na kompie w tym samym momencie w którym się zaczął w Polsacie. Mimo, że wersja telewizyjna jest skrócona to i tak pół godziny wcześniej się skończył niż w TV ( kochamy reklamy :) )

użytkownik usunięty
Quizer

o to wersja telewizyjna jest skrucona. ja sobie ten film nagrałem na DVD i obejrzę go w całośći bez reklam.

Anulka_2

A ja znowu nie obejrzałem. Miałem zamiar, ale tak jakoś mi przeszło :/
Żałuję tym bardziej, że "zdążyłem" na ostatnie 30 minut i zakończenie powiedziało mi, że film musiał być piękny :/ Trzeba będzie udać się z wycieczką do wypożyczalni.
Ominęły mnie już Mulholland Drive, Pulp Fiction, Wściekłe psy, Wielkie nadzieje... ciekawe co będzie następne :/

użytkownik usunięty
Peterek_dg

żałuj szkoda żę nieobejrzałeś film był piękny.

ocenił(a) film na 10
Anulka_2

Piękny, przecudny.
Płaczę do teraz.
I tata po mnie krzyczy ;|

użytkownik usunięty
Anulka_2

jak myślicie bo na koniec filmu oni się spotkali i czy już będą ze sobą czy też nie???

ocenił(a) film na 10

Ja myślę, że tak, z tym że na pewno Estella jeszcze nie jeden numer Finnowi wykręci ;)

Anulka_2

zaluj. bylo na co popatrzec... i bynajmniej nie chodzi mi o wdzieki Gwyneth. bardzo prawdziwy jak dla mnie kawal dobrego, co ja mowie, arcydobrego kina. To chyba jest, ze osmiele sie stwierdzic, lepsze nawet od Titanica :\

Kralyks_Eht

Cóż, dla mnie od Titanica lepsze nie jest i nie bedzie, ale to kawał dobrego filmu. Wzruszający, piękna gra aktorów, mocno wciąga;) Zazwyczaj nie lubię przeróbek, ale ta jest wspaniała;)

ocenił(a) film na 10
Katrin_ne

niewiem czy jest to lepsze od tytanica ale mu trochwe moze doruwnuje naprawde jak dla mnie to jest swietny film:)

ocenił(a) film na 10
xShReWx

Ja wolę Wielkie nadzieję od Titanica ;)
Ale to kwestia gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones