PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=823827}

Wilcze echa

Le chant du loup
6,8 12 101
ocen
6,8 10 1 12101
7,7 6
ocen krytyków
Wilcze echa
powrót do forum filmu Wilcze echa

Bardzo dobry film. Trzyma w napięciu. Akcja dzieje się podczas konfliktu z... Rosją oczywiście...
Nie chcę pisać za dużo i zdradzać akcji, gdyż jest kilka ciekawych zwrotów akcji. Dla kogoś kto interesuje się wojskiem, współczesnym polem walki pozycja obowiązkowa. Film trzyma poziom. Na początku jest tylko trochę nierealna i naciągana scena walki z helikopterem oraz "must have" czyli scena z seksami, ale potem akcja rozwija się ciekawie.
Jedyny minus jaki zauważyłem to fakt, że aktorzy nie mówią po angielsku, więc trzeba ciągle czytać napisy... ;-)

Film dla wąskiego grona odbiorców. Jeśli kogoś interesuje współczesne pole walki, to zdecydowanie polecam.

ronr

Aktorzy mówią po angielsku w wersji zdubbingowanej dla Netflixa. Więc mi się oglądało bardzo przyjemnie. Film zdecydowanie nie jest dla wąskiego grona odbiorców! Spodoba się z pewnością każdemu. Też i kobietom, bo jest chociażby wątek miłosny. A nawet dzieciom, bo widoki bywają ciekawe. Mimo, że film o przeprowadzanych operacjach wojskowych, gdzie giną ludzie, nie ma ukazanej drastycznej przemocy. Kino wręcz familijne. A nawet refleksyjne i edukacyjne, zdecydowanie nie tylko dla miłośników współczesnego pola walki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones