PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 464 260
ocen
7,7 10 1 464260
8,0 52
oceny krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Cytrynki;-)

ocenił(a) film na 8

kiedy pełzał do lambo ze śmiechu się spociłem.wyobraźcie sobie jak to kręcili :-D

ocenił(a) film na 9
Siwy280987

Według mnie, jedna z najlepszych scen komediowych w filmie :)

ocenił(a) film na 8
sue98

:-)

ocenił(a) film na 9
sue98

Też tak myślę :)

ocenił(a) film na 10
Siwy280987

No nie wiem, mi nie było do śmiechu... Moim zdaniem scena dobrze pokazuje piekło, w którym po jakimś czasie znalazł się Belfort.

ocenił(a) film na 5
dejwid_filmweb

...ale człowiek,niejeden człowiek przez ułamek sekundy myśli sobie...chciałeś cytrynki - to masz - miłej zabawy... :-) :-/ Nie do "uśmiechu" byłoby mi gdyby pełzał człowiek chory,nie z wybory,walczący o życie/po prostu ŻYCIE...On po prostu pełzał po to by dalej,kraść,ćpać,je...ć i bawić się kosztem inny i w końcu po to by inny debil po cytrynkach go nie wydał...aby mógł dalej robić swoje...niby był pokręcony,ledwie żywy a nadal myślał o kasie....

ocenił(a) film na 8
Tamilina

Właśnie przeszedł przez to niby piekło na własne życzenie

ocenił(a) film na 8
dejwid_filmweb

Jak mogło cie to nie śmieszyć ?

ocenił(a) film na 8
Siwy280987

Większość ludzi zwłaszcza młodych skończyłaby podobnie nagle wygraj 30 milionów w lotka...

ocenił(a) film na 8
Siwy280987

300 milionów, co to za zakłamane przenośnie :)

ocenił(a) film na 9
Siwy280987

nie trzeba 30 milionów, wystarczy pierwsze 300 euro zarobione w Holandii i połowa tak spędza weekend

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Ja lałem z tej sceny nie mogłem prawie się posikałem przy tej scenie :) cały film to dla mnie wielka komediowa jazda i świetna biografia :)

ocenił(a) film na 7
Siwy280987

Moment w którym odkrył,że może pełzać.Bezcenne XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones