PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=426597}

Wilk z Wall Street

The Wolf of Wall Street
7,7 464 201
ocen
7,7 10 1 464201
8,0 52
oceny krytyków
Wilk z Wall Street
powrót do forum filmu Wilk z Wall Street

Ostatnia scena to najazd kamery na publiczność zainteresowaną postacią Jordana , słuchającą go i spijającą każde kłamstwo z jego ust . Ludzie ci wyglądają jak publiczność w kinie , co może symbolizować to , że płacą oni człowiekowi , który ich okradał lata temu . Pokazuje to nie tylko spryt i dwulicowość głównego bohatera , a także głupotę i naiwność ludzi .
W pewnym sensie poprzez płacenie za bilety , kupowanie DVD czy Blu-Ray dajemy Belfortowi to na czym mu najbardziej zależy (szacunek i pieniądze) .

PS: Tak wiem ... Nadinterpretacja .

ocenił(a) film na 7
SlasherManiak

Ja szczerze mówiąc nie zrozumiałam zakończenia ;/ Bohater zostaje ukarany za przestępstwa i trafia do więzienia na 3 lata ,w tym czasie rozwodzi sie z żoną a ona odbiera mu dzieci ..ale nie wiem skąd ci ludzie sie tam wzieli ..on wyszedł z więzenia i uczył innych ??

ocenił(a) film na 9
pati1109

Trochę późna odpowiedź, może już jesteś w posiadaniu danej informacji, ale tak, Jordan Belford nie tylko wyszedł z więzienia i prowadził (prowadzi) szkolenia (możesz go również znaleźć na youtube, ma własny kanał).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones