PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657859}

Witaj w klubie

Dallas Buyers Club
7,8 181 425
ocen
7,8 10 1 181425
7,4 43
oceny krytyków
Witaj w klubie
powrót do forum filmu Witaj w klubie

był niesamowity. Sam film ma dosyć ciężką tematykę więc nie każdemu się spodoba.

ocenił(a) film na 8
_j_w_

szczerze to fajnie zagrał ale było tego tak mało że nagroda jest chyba bardziej za całokształt niż tą role

Norkos

"było tego tak mało" - dlatego oscara dostał za rolę drugoplanową ;)

ocenił(a) film na 8
Norkos

Hopkins dostał za kilka minut w Milczeniu Owiec ;)

ocenił(a) film na 8
edi_nie_oglada_filmow

bez porównania :)

ocenił(a) film na 8
Norkos

Oczywiście, że można to porównać - Leto występuje w prawie całym filmie. Hopkins (jeden z moich ulubionych aktorów :)) występuje tylko chwilę - a propos małej roli. Co więcej - nie ma zbyt wiele do zagrania.

PS. To że jest genialny nie trzeba dodawać.

ocenił(a) film na 7
Norkos

faktycznie, gra bardzo fajnie, ale myślę, że Oscar należał się dla Fassbendera - nie za bardzo go lubię, a jednak jako właściciel niewolników zagrał porywająco - naprawdę można go było znienawidzić. Leto dużo większe wrażenie zrobił na mnie w Pan Życia i Śmierci(za tamtą rolę dałbym mu Oscara).

_j_w_

Zgadzam się. Szczególnie scena z jego ojcem, rewelacja. Zresztą Matthew także cudny, a
obaj panowie razem na ekranie to już w ogóle poezja.

GodWhore

No i obaj zajebiście przystojni, sama nie wiem, który bardziej, ale chyba jednak Matthew...

ocenił(a) film na 9
_j_w_

Całkowicie się z Tobą zgadzam. Jestem pod ogromnym wrażeniem Leto, nie sądziłam, że stać go na tak dobrą grę aktorską i wykreowanie postaci. Do tej pory, nie ukrywam była jego fanką, ale teraz go uwielbiam.

ocenił(a) film na 8
_j_w_

Zgadzam się, powiedziałbym, że to przykład filmu, w którym aktor drugoplanowy "przejmuje" film, ale to byłoby trochę nie fair wobec Matthew McConaughey'a, który też zagrał świetnie.

ocenił(a) film na 9
_j_w_

Leto przeszedł samego siebie. Włożył wiele starań, poświęcił się tej roli. On nie zagrał Rayona. On nim był. Właśnie to w nim uwielbiam. Jest prawdziwy w tym co robi. W pełni zasłużony Oscar.

ocenił(a) film na 10
sweetxrabbit

Sama bym tego inaczej nie ujęła. Cudowna rola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones