PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105172}

Wizyta u April

Pieces of April
6,7 2 075
ocen
6,7 10 1 2075
Wizyta u April
powrót do forum filmu Wizyta u April

Aktorstwo i sama osoba Katie Holmes często wywołują falę krytyki, żeby nie powiedzieć odruch wymiotny, ale trzeba przyznać, że jeśli dziewczyna chce, to potrafi wtopić się w otoczenie i nie robić słodziutkich min. Ten krótki film Petera Hedgesa z jej udziałem to dość typowy, niszowy komediodramat i jeśli przymknąć oko na to, że w niektórych scenach stylizowany naturalizm bywa aż nadto widoczny, to zostaje jeszcze jego przesłanie - Hedges w prosty sposób pokazuje, jak ważne są ulotne i nieraz banalne chwile - takie jak kolacja z rodziną - których kiedyś po prostu zabraknie.

eon_blue

"jej osoba wywołuje odruch wymiotny"?!! jesteś żałosny.. czepiasz się czegoś, co jest immanentną częścią każdej osoby - 'miny' każdy je robi wiesz?? niee, pewnie ty chodzisz cały czas z kamienną twarzą w ogóle się nie uśmiechając.. To urocza dziewczyna i pewnie tak samo miła. Nie wyobrazam sobie nikogo innego na jej miejscu w kultowym "jeziorze marzeń". Grała tak a nie inaczej, bo taka była istota serialu i jej postaci.

Deb

Widzę, że zdania na temat Katie są podzielone.Oczywiście,nie budzimy w każdym tych samych emocji,co wynika z różnych psychologicznych bzdur ple ple.Tak samo z Katie.Ja akurat jej nie lubię, ale w tym filmie bardzo mi się podobała.Jak w jednej piosence Agnieszki Osieckiej ."Z kropelką smutku na dnie" Patrzymy,co słusznie zauważyła ostatnia osoba,choć w innych słowach,przez pryzmat ról granych przez tego, a tego aktora.A nawiązując do Pieces of April (polski tytuł to masakra),to cały ten film zrobił na mnie piorunujące wrażenie.Może dlatego,że opowiadał o odrzuceniu,próbie przystosowania i potrzebie ciepła i miłości.Oraz o tym,że każda rodzina jest porąbana na swój sposób tylko trzeba się kochać i szanować nawzajem.Tak więc opuszczam ten temat cytując Beatles'ów :"All you need is love"Pozdrawiam wszystkich:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones