Wojownicze żółwie ninja

Teenage Mutant Ninja Turtles

2014 1 godz. 41 min.
5,9 47 437
ocen społeczności
5,9 10 1 47437
7 008
chce zobaczyć
3,8 5
ocen krytyków
{"rate":3.8,"count":5}
powrót do forum filmu Wojownicze żółwie ninja
  • Nie wiedziałem, że jedna aktorka może tak bardzo zepsuć seans swoją grą aktorską, czyste
    beztalencie.

• Gaienne ocenił(a) ten film na: 6

Sergij Jak widać ona jest w tym mistrzynią ;)

• roman876 ocenił(a) ten film na: 7

Gaienne Aż tak źle nie zagrała bez przesady

• roman876 Zagrała na granicy poziomu amatorskiego, oczywiście tej niższej granicy, już nawet w pamiętnikach z wakacji występują lepsi aktorzy, nie zawsze ale sporo by się ich znalazło.
    Nie potrafię zrozumieć tajemnicy sukcesu tej kobiety.

Sergij Rozumiem ale chciałbym spytać co zrobiła nie tak że źle gra jak dla mnie w tym filmie dobrze zagrała

• gnat8010 ocenił(a) ten film na: 4

roman876 nie widziales w takim razie dobrze zagranej roli kobiecej NIGDY

gnat8010 No właśnie tak się składa że widziałem

roman876 w takim razie musisz byc kobieta

gnat8010 co?????????

roman876 Kobiety czesto zaprzeczaja same sobie, taka ich natura. Mowisz, ze widziales dobra role kobieca ale nie wiesz co jest nie tak z rola Megan Fox?

gnat8010 Tak się składa że jestem mężczyzną tak jak pokazuje mój profil to po pierwsze a po drugie nie piszę że każda jej rola w filmie jaką zagra jest arcydziełem według mnie zagrała dobrze w tym filmie jak na dziennikarkę szukających tropów

• simonetti ocenił(a) ten film na: 8

gnat8010 Kogo byś widział w tej roli zamiast Megan Fox?

Sergij Jej sukces nie jest zadna tajemnica. Jako malolata byla zajebista dupeczka. Obrala kilka kilometrow kabla i TADAM! Juz jest aktorka blockbusterow dla malolatow ktorych gra aktorska nie interesuje tylko wyglad i duze pierdo....cie z szybkim tempem akcji.

• gnat8010 Co nie dogra, to do wygląda, ale według mnie jest zbyt plastikowa. W tym filmie jej gra aktorka może kojarzyć się z kanałem Disney Channel z Miley Cyrusami na czele i innymi słodko pierdzącymi Justinami Bieberami. Prawda jest taka, że coraz więcej dzieciaków grzeje się na takie lalunie w typie Megan Fox. Producenci filmu świetnie to wykorzystali i pewnie pojawi się w drugiej części.

SweetArtist "Co nie dogra, to do wygląda" hahaha dobre, pozycze sobie ten tekst bo pasuje do niej jak ulal.

Innym jej fanom pozostaje tylko wspolczuc, ze nie maja porownania z aktorkami ktore sa piekne i maja talent aktorski.

Jennifer Connelly
    Maggie Gyllenhaal
    Natalie Portman
    Reese Witherspoon

Mozna by jeszcze dlugo wymieniac. Prawie zapomnialem o wisience na torcie Salma Hayek i jej taniec z zywym bialym wezem w Od zmierzchu do switu bije na glowe cala kariere Megan Fox.

• gnat8010 O właśnie, Jennifer Connelly przy Megan to ósmy cud świata. Nie dość że bardzo piękna to bije Fox na poziome aktorskim o całe lata świetlne :)
    Tak samo można powiedzieć o Scarlett Johansson, która według mnie, oprócz wyglądu i aktorstwa ma w sobie też charyzmę. Megan mogłaby się wiele nauczyć, ale ona ma to gdzieś, dla niej liczy się tylko wygląd. Ma na nim punkcie obsesję i stale coś koryguje, poprawia w nim, robi sobie operacje plastyczne. Jedynie dzięki swojej urodzie robi karierę.. Trochę to przykre,

SweetArtist Zgadzam sie. Scarlet pamietam z klimatycznych filmow takich jak Ghost World gdzie grala ladniejsza kolezanke. Dlatego wybaczam jej gre w sraczce typu Avengers i Kapitan Ameryka. Po tylu latach jej sie nalezy, niech ma kilka cyfr na koncie.

Co do Megan to wiecznie mloda nie bedzie a te operacje jej wyjda bokiem. Jedyny ratunek dla niej to drogi kurs aktorstwa i korepetycje od najlepszych.

• simonetti ocenił(a) ten film na: 8

gnat8010 Tylko jak się domyślam większość tzw. młodzieży poszła na ten film do kina. Z aktorstwem u Megan różnie bywa choć są gorsze aktorki ale nazwisko robi swoje. Co do Jennifer Connelly to w/g mnie właśnie pasuje idealnie do takich filmów jak "Krwawy diament".

• gnat8010 Akurat Maggie Gyllenhaal nawet ładna nie jest, a co dopiero piękna...

Patianna super pieknosc moze nie ale ladna na pewno.

http://www.johnbierly.com/wp-content/uploads/ElleUK_Septembe...

• marcin_lendzion ocenił(a) ten film na: 7

gnat8010 no z Salmą sie moge zgodzić, ale Reese Witherspoon to ja nie wiem jak ci sie może podobać

• Sergij Michael Bay wyraźnie ją lubi ;__;

• Sony. ocenił(a) ten film na: 4

Sergij Nie twierdzę, że Megan jest aktorką wszech czasów, ale tutaj należy pamiętać, że przy kiepskim scenariuszu i reżyserii kunszt aktora niewiele może zmienić. Jej rola została tak napisana. Jest tragiczna, jak cały film, który zdaje się być nastawiony na odbiorców 10-14 lat. Stąd dziwne, nielogiczne zachowania, przerysowana, dziecinna gra aktorska.

• grzesiek811 ocenił(a) ten film na: 7

Sergij Ja też chyba nie widziałem jej dobrej roli, choć przyznam, że wszystkich jej filmów nie widziałem.

• Sergij Oj to prawda... Jak dla mnie była ona największą porażką w tym filmie. Nie wiem czemu głąby ją zatrudniły - nie pasuje do tej roli totalnie ani wyglądem ani charakterem i stylem... Ona się dobrze sprawdza do sztywnych, niewymagających lub lalkowatych ról bo nie ma w sobie ani krzty ciepła i naturalności w postaci żywych emocji. Cholera toć to prawie jakby chciał dać Vin Diesela do romantycznego filmu dać - Vin jako Riddick i ogólnie twardziel w filmach akcji sprawdza się świetnie, ale tylko głąb by go dał do romansidła...

• shar_lafey ocenił(a) ten film na: 3

Vinito Dobrze powiedziane! Choć ja bym się skłoniła powiedzieć, że ona nigdy nie powinna być aktorką.

• shar_lafey Hej, a co sądzisz o jej roli w "Jennifer's Body"? Mi się zdaje że do takich ról ujdzie...