PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 079
ocen
7,8 10 1 98079
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

jeden z leprzych filmow jakie widzialem od dluzszego czasu. Fajna historia, fajne walki. i
niesamowicie trzyma w napieciu az do ostatniej chwili. jest troche dramatu co daje takiemu
filmowi mily plus nie jak wiekszosc filmow walki gdzie sie leja tylko i leja i na koniec juz
nawet nie wiadomo o co chodzi. co leprze... jak zreguly w filmach tego typu gdzie jest ten
dobry i ten zly.. tutaj jest dwoch dobrych wiec tak naprawde niewiadomo za kim trzymac co
sprawia ze film nas trzyma w niesmowitym napieciu... bardzo dobry film z przyjemnoscia go
ogladalem. polecam i nie tylko tym co lubia filmy o walce..

ocenił(a) film na 9
garfield11031989

dokładnie, do końca nie wiadomo kto tak naprawdę wygra, film bardzo dramatyczny, emocjonalny, jest to taki typ filmu podczas oglądania którego po prostu trzyma się kciuki, ma się ochotę skakać w górę, przeżywa się te emocje. Trwa ponad 2 godziny, ale w ogóle nie przynudza, co najważniejsze nie jest przerysowany, w paru momentach miałam łzy w oczach. Minęło już 10 min po tym jak obejrzałam a ciągle czuje te emocje. Panie i Panowie, jednym słowem ARCYDZIEŁO !!!

ania5766

nom... ja to siedzialem z takim napieciem czekajac na to co sie stanie dalej.. niewiedzialem kto i kiedy wygra... prawie serce mi skoczylo hahahah. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones