PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 078
ocen
7,8 10 1 98078
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

w realu nawet przyjaciele nie chcą ze sobą walczyć np. Anderson Silva i Machida, kuzyni,
np. rodzina Graciech, nie mówiąc już o braciach, np. bracia Kliczko (boks). To mnie
odstrasza od filmu.

mc_aural

ja czuję że końcówka może być taka że wygrywa ten brat (Tom Hardy) co walczy dla kraju dla wojska i po wygranej oddaje kase swojemu bratu który przegrał temu który walczy o pieniądze dla rodziny na utrzymanie....

film zapowiada się super chociaż faktycznie tak jak kolega wyżej wspomniał o braciach Kliczko
rodzina raczej nie powinna walczyć ze sobą...
przez to też mam lekki niesmak podchodząc do tego filmu :( zapowiada się świetnie bo lubię ten temat ale ta cała sytuacja tak nie do końca mi odpowiada...
chociaż może będą nieoczekiwane zwroty akcji o których nic nie wiemy? :)

ja osobiście nigdy nie słyszałem o tym aby bracia walczyli przeciwko sobie...

ocenił(a) film na 9
rbk23

nie wiemy przecież co zaszło miedzy braćmi i ciekawa jest ta ostatnia scena z trailera gdzie decydujący cios zadaje jednak brat( Joel Edgerton)

ocenił(a) film na 10
michal055

bracia przeciw sobie, mi się wydaję że to nowa idea twórców filmu aby bardziej ludzie zaczęli temu filmowi poświęcić więcej uwagi i poszli na niego do kina, a nie oto właśnie chodzi. Moim zdaniem na film będzie warto pójść widać już w trailerze że twórcy postarali się o dobrych aktorów i o fajny klimat tego filmu.

mc_aural

Kliczko ze sobą nie walczą bo obiecali to mamie:) Inna bajka to to, że z pewnością tylu fajterów/przyjaciół, tyle co deklarowali, że nie będą ze sobą walczyć , to mniej medialni/popularni, się prali w historii sportów uderzanych. To jest profesjonalizm i nie ma w tym nigdy nic osobistego, chyba, że jest się Mikem Tysonem ;) Spojrzeć można na GP w K1, gdzie Aerts jest funflem LeBanera, a to raz się prali? Do pewnych walk nie dochodzi z osobistych pobudek, jeśli takowe ustawiane są przez promotorów jak ma to się w boksie, czy mma. Tam gdzie są zasady czystego turnieju wszystko może się zdarzyć.

konradm1985

sęk w tym że dana white który trzyma w łapach ufc twierdził że machida i silva nie wymigają się od walki bo tak chcą, bo się przyjaźnią. nie miał racji, do walki nie doszło.

użytkownik usunięty
mc_aural

bracia/przyjaciele/pedziekochankowie ze soba nie walcza bo sie zwykle lubią - ale jesli masz brata/przyjaciela/pedziakochanka ktorego za bardzo nie lubisz, to nic nie stoi na przeszkodzie zebys z nim walczyl jesli chcesz, wiec sie tam gosciu nie produkuj przed premiera, nie chcesz to nie ogladaj

ocenił(a) film na 10

Co do Kliczków ,to oferowali im około 100mln $ za tą walkę. Pewnie jacyś szejkowie byliby sponsorami.Jeśli taka kwota nie jest w stanie ich przekonać, to nic nie jest. Ogólnie sam nie widze w takich pojedynkach nic złego, bracia nie raz sie bija w ciagu zycia:p Mam nadzieję,że film zrobi podobną furorę jak pierwsza czesc Rocky'ego kilkadziesiąt lat temu.

mc_aural

Generalnie chyba nie jest to niemożliwe. :P
Nie znam się na boksie, czy MMA, ale siostry Williams w tenisa grywały przeciwko sobie, więc o co chodzi? :P

Davus

Tenis to tenis tam grasz z kim ci przyjdzie grać, a w mma i boksie to walki są organizowane więc sie możesz zawsze nie zgodzić.

mc_aural

ale kolego o co Tobie chodzi?
Lyoto waga półciężka, Anderson Silva waga średnia, więc jak miałoby do tej walki dojść???
No chyba ze któryś z nich chciałby zmienić kategorie wagową, co w ich przypadku nie miało miejsca

BTW walki przyjaciół lub kumpli z tego samego teamu odbywały się już kilkakrotnie w MMA, a o mały włos (gdyby tylko ustalone zostały odpowiednie warunki finansowe) doszłoby do walki braci Shamrock.

Sonny_87

ale kolego o co Tobie chodzi???
sam Dana White w 2009, kiedy Lyoto był u szczytu i nie miał jeszcze porażki na koncie mówił o tym że w końcu będzie musiało dojść do tej walki, że nie mogą jej unikać w nieskończoność bo są kolegami.
kategorie wagowe !?
przykładowo Kenny "KenFlo" Florian teraz (66kg) a kiedyś walczył z facetami (78kg) Alex "T-Rex" Karalexis czy Diego "The Dream" Sanchez, dodam jeszcze ze Adamek też przytył "trochę" do kat. ciężkiej z poza tym walczy w niej z facetami przy których wygląda jak mały chłopiec, Machida zaś (186cm) jest 2 cm niższy od Silvy i 9 kg cięższy ! "The Spider" do walki zbija z ponad 100 kg !
dodam jeszcze że u nas w Polsce, na KSW, jest podobna sytuacja. Kawulski/Lewandowski bezskutecznie szukają dobrego przeciwnika dla Chalidowa i na własne uszy słyszałem jak jeden z nich mówił że może dojść do walki z Błachowiczem, żeby było śmieszniej tu i ówdzie przebąkuje się również o walce z Pudzillą ;)
ps. pooglądaj sobie PRIDE FC, bo warto.

mc_aural

ale czy Ty nie rozumiesz że od początku kariery w UFC oboje walczyli tylko i wyłącznie w swoich kategoriach wagowych ? Pomijając walge z Griffinem która była bout'em za zgodą obu zawodników.
W najbardziej prestizowych organizacjach jak ufc, strikeforce czy chociażby bellator nie ma i nie było sytuacji w której szef / promotor nakazuje zawodnikowi zmiane kategorii wagowej bo tak mu sie podoba lub też bo tego żąda publika, gdyby tak było to już dawno oglądalibyśmy walke Silva vs GSP

Dana White mówil o tym ze walka Machidy z Pająkiem jest nieunikniona? WTF?? Nie cytuj proszę wpisów z propagandowych o prowokacyjnych forum lub stron internetowych nie popartych faktami.

Podobna sytuacja jest w przypadku Mameda i Błachowicza, oboje zdominowali swoją kat. wagową, są nr 1 w PL i nie zamierzają tej kategorii zmieniać, także do owej walki nie dojdzie. Wpis z Pudzianowskim potraktuje jako żart z Twojej strony i zostawie to bez komentarza.

W PRIDE nie było podziału na kategorie (poza mistrzostwami i turniejami oczywiście) ale tam zawodnik mógł wybierać sobie przeciwników i nie godzić się na pojedynek np. ze swoim kolegą (dlatego też nie doszło do walki Wanderleia z Shogunem)

Proszę nie mów mi żebym "pooglądał sobie PRIDE" bo oglądałem go na streamach jak jeszcze nie wiedziałeś co to MMA

Sonny_87

O_O
tym ostatnim zdaniem definitywnie zakończyłeś ta jałową dyskusje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones