PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 079
ocen
7,8 10 1 98079
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

Jak w temacie- szukam filmów "walki" z ostatnich dwóch lat...
Generalnie po bardzo dobrym Warriorze od tego czasu nie widziałem żadnego porządnego mordobicia - może więc ktoś mógłby polecić jakieś tytuły?

Obojętny jest mi kraj produkcji, może być USA, Francja czy Tajlandia, nieważny jest też rodzaj walki, ważne by film trzymał poziom.

ocenił(a) film na 10
jowisz2006

W Wojowniku wcale nie chodzi o mordobicie, to jest tylko otoczka. Bo wbrew pozorom tu chodzi i historię życia dwóch braci. Kto ma brata zrozumie :)
A propos dobrych filmów to nie wiem czy chodzi ci o pojedynki jak tutaj czy bardziej całe bitwy, ale chyba o to pierwsze więc proszę bardzo:
- Champion 2
- Sucker Punch
- Giganci ze stali (może nie ludzie ale też bardzo dobry)
- 13 dzielnica 1,2
- Tekken (ewentualnie)

ocenił(a) film na 7
DrumerPL

Wszystkie widziałem, wiem ze wojownik ma głębsze tło, ale tak się składa, że jest to chyba ostatni film jaki ogladałem w którym interesująco pokazane są sceny walk,rywalizacja między zawodnikami itp.toteż skupiam się tylko na tym aspekcie.
Dlatego też założyłem ten temat bo po Wojowniku jakaś posucha zapanowała w kinie jeśli chodzi sztuki/systemy walk.
Ponowię więc pytanie - widział ktos interesujący film "walki" powstały Po "Wojowniku" (tylko 2012 /2013 r.).

użytkownik usunięty
jowisz2006

The Dark Knight Rises - wiem, ze to nie sportowy itd ale sa swietne realistyczne sceny walki z Banem w roli glownej czyli Tomem Hardym :)

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się, że dobry, ale to nie jest film którego fabuła dotyczy w głównej mierze sztuk walk.
Chyba faktycznie takie filmy na jako takim poziomie od czasu Wojownika się nie ukazały:(

użytkownik usunięty
jowisz2006

tez szukam filmow a takiej tematyce ale nic nie moge znalesc ciekawego...

ocenił(a) film na 6

Też nie do końca film walki, ale bardzo pozytywnie byłem zaskoczony kilkoma sekwencjami walki z "Szybcy i wściekli 6". polecam

użytkownik usunięty
Yossa0

wlasnie w weekend mam sie na to wybrac :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones