PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=499338}

Wojownik

Warrior
7,8 98 078
ocen
7,8 10 1 98078
6,9 16
ocen krytyków
Wojownik
powrót do forum filmu Wojownik

aktorzy to jedyny plus tego filmu, daje za to 6, ale cała reszta...
Fabuła denna, nielogiczna, naciągana i napompowane w melodramat.

Można sobie popatrzeć, ale do ostatniej sceny przewidywalny, autorzy chyba nie mogli sie zdecydować na czym się skupić.

co najwyżej - ujdzie.

szulcz

Dla mnie też średnio. Dałem 5. Nierówny, niespójny, pojawiające sie watki żeby ocukrzyć i udramatyzować całość na poziomie Disneya. Film raczej dla niewymagającego widza.

ocenił(a) film na 9
szulcz

Kolejny "krytyk" rodem ze zgniłych pomidorów... Jakich to nielogicznych wątków doszukałeś się w fabule Warrior'a?

kuubaa

np. dobór zawodników do "międzynarodowych" i "prestiżowych" zawodów ;) tego jak długo odkrywano przeszłość Tommy'ego.

Tanie chwyty, marne wzruszenia, ani tak naprawdę nic sensownego nie pokazuje.
Wg mnie nie wiadomo o czym właściwie ten film jest i poza znanymi twarzami nie ma nic do pokazania.
Mógłby lecieć w cyklu obyczajowym na tvp1.

I jesli się nie zgadzasz, to Twoje prawo, ale napisz co takiego dobrego w tym filmie dostrzegasz?

szulcz

Film słaby, przewidywalny, z beznadziejnym happy endem. Wątek ratowania marines przez Toma Hardy'ego psuje film najbardziej - nieudana podróbka soczystego 'Fightera' (reż.David O. Russell). Jednakże Nick Nolte dobrze wykonał swoją część - czy wystarczy na Oscara? Wątpię. Daję 5,8 pkt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones