PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687674}

Wolny strzelec

Nightcrawler
7,5 129 345
ocen
7,5 10 1 129345
7,2 42
oceny krytyków
Wolny strzelec
powrót do forum filmu Wolny strzelec

Coś mi nie pasuje tutaj....

użytkownik usunięty

Skoro w Polsce premiera ma być 21 listopada to jakim cudem są juz opinie i oceny?
Czy film można obejrzeć gdzieś po polsku na internecie? Bardzo proszę o odpowiedź
bo bardzo lubię filmy z Jakem Gyllenhaalem, a słyszałam, ze film ten ma ciekawą
fabułę.

A nie wpadłaś na to, że film światową premierę miał już 5go września ? Jakbyś nie wiedizała sporo Polaków mieszka za granicą, więc chyba mogli się tam np. wybrać do kina obejrzeć i ocenić, a nawet skomentować, czyż nie ?

ocenił(a) film na 6
XxXxxEVeRaxxXxX

dokladnie tak :)

ocenił(a) film na 8
XxXxxEVeRaxxXxX

Nie wiem o jakim kraju mówisz, że film miał 5 września premierę.
W UK i USA premiera była w ten piątek

m2ti

Ale są jeszcze pokazy przedpremierowe, na tydzień lub dwa przed wypuszczeniem filmu.

m2ti

Film miał swoją premierę 5go września w Kanadzie ;)

Ja pindolę, ale blondynka.
Hahahahaha
śmiech na sali.

ocenił(a) film na 8
forek23

i z czego się głupio cieszysz rudzielcu ?

użytkownik usunięty
dws_07

Dzięki za obronę i resztę kulturalnych odpowiedzi. Zupełnie zapomniałam o pokazach przed premierowych i tym podobnym. Przez naukę do matury i pisanie swojej książki i bloga o Hobbicie coraz mniej pamiętam o kinematografi :P

ocenił(a) film na 8
forek23

z czego sie smiejesz????

od tygodnia jest w Uk

atlanta130119

Chyba tak

ocenił(a) film na 7

Są jeszcze pokazy prasowe, które nierzadko są organizowane przez dystrybutorów nawet miesiąc przed oficjalną krajową premierą.

ocenił(a) film na 8
liszkakibi

no i może wśród twórców są jacyś polacy:P

ocenił(a) film na 8
liszkakibi

Widzę, że nadal trochę osób o tym nie wie (nie ma co atakować młodej dziewczyny, nie każdy od zawsze o tym wiedział). Pokazy prasowe najczęściej tydzień - kilka dni przed, przedpremierowe najczęściej dzień przed czy dwa, ale pamiętam, że np. na Wilku z Wall Street byłam duuużo wcześniej, więc masz rację czasem jeszcze wcześniej. Są też inne pokazy, np. często widzę tematy, w których ludzie narzekają jaka Polska jest beznadziejna, bo w Polsce to premiera zawsze rok później. W 99% przypadków premiera była na jakimś festiwalu, a w kinie nie tylko Europa, ale i USA zobaczyły ten film max 2 tygodnie przed nami.

ocenił(a) film na 9
aga7765

We Wrocławiu np. pokazy przedpremierowe są już od początku tego tygodnia.

ocenił(a) film na 8
rychu666

A no spoko :) Ja tam nie wiem o wszystkich pokazach tylko o tych, na które idę :) "Wolnego Strzelca" zobaczę w najbliższy wtorek.

ocenił(a) film na 6

a kto po za tym powiedział że stronę filmweb odwiedzają i oceniają na niej filmy tylko polacy

ocenił(a) film na 8

Oglądnęłam film dziś na pokazie przedpremierowym, bo wygrałam wejściówki w rmf maxxx :)
Film bardzo dobry, trzyma w napięciu, polecam!

ocenił(a) film na 9

SPISEG Żydów i Masonów!

ocenił(a) film na 9
Wayfarer17

Ja widziałem ten film 3 tyg. temu w Bułgarii... Nawet tam była premiera wcześniej niż w PL. ;]

ocenił(a) film na 9

Ja widziałam na Camerimage i myśle że na kilku innych festiwalach też mogła być przedpremiera

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones