PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687674}

Wolny strzelec

Nightcrawler
7,5 129 345
ocen
7,5 10 1 129345
7,2 42
oceny krytyków
Wolny strzelec
powrót do forum filmu Wolny strzelec

W jakich kinach?

ocenił(a) film na 9

Jak w temacie, wiadomo kiedy i ewentualnie w jakich kinach będzie można zobaczyć ten film?
Strasznie się na niego napaliłem, bardzo bym chciał go zobaczyć w kinie.

ocenił(a) film na 8
Nivenerr

Też miałem wielką ochotę wybrać się na niego do kina, jednak w Lublinie na 2 multipleksy ilość seansów "Wolnego strzelca" wynosi 0. Nie dość że w tym mieście obejrzenie kina z wyższej półki (artystycznego) często graniczy z cudem, to nawet dobrego amerykańskiego filmu nie dadzą zobaczyć. :(

ocenił(a) film na 7
LukeLBN

We Włocławku i Płocku też nie, także... heh. niestety. Chyba, że może w kinie studyjnym, ale wątpię

ocenił(a) film na 8
Aragorn88

uf, cieszę się w takim razie, że w płocku obecnie nie mieszkam ;)

ocenił(a) film na 9
LukeLBN

Ja również Lublin i właśnie strasznie się zmartwiłem, że nie będą go pokazywać. Jednak jest pewna rozbieżność w datach premiery. Niby tutaj jest napisane, że premiera 21 listopada, ale w tym artykule: http://kino.dlastudenta.pl/film/Wolny_strzelec,17372.html piszą, że 28 listopada. Pomyłka, czy może faktycznie film ma polską premierę dopiero za tydzień?

Nivenerr

Niestety zanosi się na to,że Wolny Strzelec nie będzie wyświetlany w Lublinie. Wysłałem maile z zapytaniem do Multikina i Cinema City, póki co odpowiedziało tylko Multikino - żadne seanse nie są planowane. Zobaczymy jak z Cinema, ale prawdopodobnie tak samo.

master_pain

Nie sądziłem, że w Lublinie aż tak źle. Pomyślałby kto, sądziłem raczej, że to już Europa pełną gębą :>

ocenił(a) film na 8
Paratrooper

Najgorsze że podobno kolejnym multipleksem jaki ma powstać w Lublinie będzie znowu Cinema City a nie Helios, który tylko w województwie lubelskim nie posiada ani jednego kina. Mieli byśmy szansę na nieco szerszy repertuar, a tak mamy to co mamy. :(

Jedyna nadzieja że film zgarnie jakieś Oscary i za kilka miesięcy pojawi się kopia u nas, tak jak kiedyś było z Black Swan, który też naturalnie nie pojawił się w dniu premiery, a dopiero po otrzymaniu nagrody.

ocenił(a) film na 9
master_pain

A to nie jest tak, że takie sieciówki jak Multikino i Cinema mają taki sam repertuar filmowy we wszystkich miastach? Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Nivenerr

Tak do końca nie jest, zawsze mogą być jakieś różnice w repertuarze w zależności od miasta. W tym wypadku jednak nie rozumiem czemu Lublin został pominięty skoro film jest wyświetlany w wielu mniejszych miastach od naszego. Widać jakieś inne czynniki o tym decydują. Tak czy inaczej hańba!

ocenił(a) film na 8
Nivenerr

Przeglądałem jak to wygląda w innych miastach i w bardzo wielu z nich tego filmu najzwyczajniej nie ma.

ocenił(a) film na 8
Nivenerr

W Bielsku w będzie wyświetlany już w tym tygodniu. więc data premiery wydaje się prawidłowa.

ocenił(a) film na 5
Nivenerr

W Zabrzu w multi leci ;p

ocenił(a) film na 8
Nivenerr

W Cinema City w Lublinie leciał zwiastun tego filmu, ale nie do końca jestem przekonany czy to równoznaczne z tym, że sam film bedzie wyświetlany. Już bywały podobne sytuacje...

ocenił(a) film na 8
tsku

Niestety nie równoznaczne bo takie same reklamy zapewne leciały w każdym z ich kin, zresztą wielokrotnie puszczali zwiastuny filmów które nie znalazły się potem w ramówce. Odkąd mamy Multikino nieco się poprawiło, ale dalej mamy filmy których nie da się u nas obejrzeć. :(

W Zamościu można obejrzeć na dużym ekranie nawet "Lewiatana" (a w zapowiedziach "Zimowy sen") którego w naszym mieście nikt nie puszcza.

ocenił(a) film na 9
tsku

Kpina, puszczają różne ścierwa a naprawdę dobry film trzeba będzie z torren.tów ściągać... -,-

ocenił(a) film na 7
Nivenerr

Dokładnie, nic nie poradzimy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones