PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467091}

Wrogowie publiczni

Public Enemies
7,1 176 251
ocen
7,1 10 1 176251
5,8 22
oceny krytyków
Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Wrogowie publiczni

"Wrogowie publiczni" to film, który oglądamy z zapartym tchem. Nie dlatego, że fabuła jest ciekawa i wciągająca. Fabuła jest prostolinijna i a akcja przewidywalna. Nasz zwrok i ciekawośc przykuwa prowadzenie kamery, ciekawe zdjęcia, niemal reportażowy charakter filmu. Do tego genialna muzyka, gra światłem i bardzo dobre 2 ostatnie sceny czynią ten hiperrealistyczny film godnym polecenia i obejrzenia.
Pozdrawiam,
mike-r

ocenił(a) film na 9
qype_pl

Mi film się bardzo podobał, miejscami był troszkę nudnawy, ale mnie wciągnął :) Obejrzałam go głównie z powodu Johnny'ego, ponieważ jest jednym z moich ulubionych aktorów, i się nie zawiodłam. Grał oczywiście świetnie. Haha wszyscy przed premierą tak gadali, że będzie grał Tatum, nie mogli się doczekać (głównie dziewczyny) a tu się okazało że pograł z 5 min, na dodatek połowę biegł że nie było widać twarzy x) Fanki się pewnie zawiodły... Ogółem, film 9/10. Ah i warto wspomnieć Christiana Bale'a, grał także świetnie. Jak zawsze zresztą :) Może moja opinia nie jest tak profesjonalna jak ta powyżej, po prostu wyraziłam swoje zdanie.
W pełni zgadzam się z poprzednikiem.

ocenił(a) film na 9
qype_pl

Mi także film bardzo się podobał. Był wciągający i nie uważam, aby był nudny. Wspaniała gra aktorów, dobra muzyka, trochę humoru- jednym słowem wart obejrzenia.

użytkownik usunięty
qype_pl

Tak sobie właśnie przeglądam komentarze do tego filmu w celu znalezienia opinii o prowadzeniu kamery w filmie. Myślałam, że znajdę same negatywne opinie a ty proszę. Co Ci się podobało w tym prowadzeniu kamery? Jak dla mnie była bardzo kiepska, wręcz irytująca, czułam się jakbym oglądała niskobudżetowy film z "kina grozy".

Mnie film ogólnie się podobał. Byłam na nim w kinie, a kilka dni temu oglądałam go w vod enki, dla odświeżenia fabuły. W niektórych momentach, owszem, ciągnął się, ale sceny pościgów, strzelanki bardzo mi się podobały. Widać, że były dopracowane :)

ocenił(a) film na 5

odniosłem dokładnie to samo wrażenie, film wygląda jak niskobudżetowa produkcja, dosłownie jakby za montaż byli odpowiedzialni ci sami ludzie, którzy stworzyli przedziwny twór jakim jest blizna 3D.

ale film generalnie fajny, napewno nie był produkcją nudną.

qype_pl

a mi się właśnie ta kamera z ręki nie podobała - jakoś nie pasowało mi to do klimatu

ocenił(a) film na 7
qype_pl

Zgadzam się z tym co napisałeś. A powodem do obejrzenia może też być obsada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones