PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467091}

Wrogowie publiczni

Public Enemies
7,1 176 251
ocen
7,1 10 1 176251
5,8 22
oceny krytyków
Wrogowie publiczni
powrót do forum filmu Wrogowie publiczni
GhostFace

sądząc po ostatnich filmach będzie trochę techniki cyfrowej i analogowej :)

ocenił(a) film na 4
puchoo

jest zwiastun, cyfrówka...

użytkownik usunięty
GhostFace

Średnio mi to podchodzi...

ocenił(a) film na 7

A mi to podchodzi jak najbardziej, każdy film Manna to dla mnie bomba.

Na pewno mocne zdjęcia Spinottiego, scenografia i kostiumy. Aktorsko i reżysersko też z pewnością będzie bez zarzutu, ciekawe jak scenariusz...

użytkownik usunięty
GodFella

Ostatecznie zobaczymy jak to się sprawdzi na ekranie :)

GhostFace

po czym wnioskujesz, ghost?

użytkownik usunięty
zwol

Tu nie ma co wnioskować. To czy film jest kręcony cyfrówką widac na pierwszy rzut oka i tutaj (niestety) tak własnie jest. Całośc przypomina przez to jakiś teatr telewizji albo polski serial.

Odechciało mi się iśc do kina :/

Zgadzam się z Gieferg. Taki film powinien być zrealizowany tradycyjną kamerą a nie nie cyfrówką. Nie nadaje to żadnego realizmu tylko kiczowatość serialików w stylu "Tajemnca twierdzy szyfrów" made by TVP. W "Miami Vice" było to do zaakceptowania bo jest to historia współczesna a tu już po zwiastunie mogę powiedzieć, że nie mam ochoty na teatr TV i na ten film do kina się nie wybiorę.

gocek87

nie przesadzajcie, jestem pewien że w kinie obraz będzie co najmniej zadowalający.
graficy już sie o to postarają, kopia kinowa będzie w porządku

ocenił(a) film na 7
zwol

Gdyby Gorączka została nakręcona cyfrówką to efekt musiałby porażać. Wyobraźcie sobie ten huk strzelaniny i wrażenie realizmu cyfrówki. Mnie by wgniotło w fotel. Chociaż ja jeśli chodzi o kręceniu filmu preferowałbym taśmę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones