PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

Ten film może nie jest dla wszystkich rarytasem filmów, ale powinno się dać ocenę miniumum 5, a nie 1 !!!
Cóż lecz niektórzy wolą dać 7 jakiejś głupiej komedii, niż niezłemu filmowi ...
Ale cóż poradzić ... Na głupotę nie ma lekarstwa ...

JAK MACIE COŚ DO MOJEJ OPINII, TO WYZYWAJCIE MNIE NA PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH LUB ZACHOWAJCIE TE GBURNE TEKSTY DLA SIEBIE

ocenił(a) film na 9
DiDi_RamBo

Zgadzam się z Twoją opinią... Dałam taką samą ocenę, jak Ty :)

ocenił(a) film na 7
DiDi_RamBo

SWIETA RACJA TAK TRZYMAC!!!!

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Ja daje 4/10 jedynie za to, że mnie śmieszył. Na 1 zasługuje jedynie Dragon Ball :)

ocenił(a) film na 5

Ja też się przy nim nieźle bawiłem :) W zasadzie ciężko mi sobie przypomnieć kiedy śmiałem się równie ochoczo oglądając rasową komedię. Kiedy podejdziemy do seansu z dużym dystansem to faktycznie nie będziemy żałować czasu spędzonego przed telewizorem.

Jednak wiem, że są ludzie którzy film traktują jako horror i mimo komicznych scen i postaci stawiają go wysoko na swojej top-liście - no cóż chyba ich nigdy nie zrozumiem ;)

użytkownik usunięty
ClubbedToDeath

Tutaj masz rację - trzeba do filmu podejść z dystansem ;) Wtedy faktycznie ogląda się o wiele przyjemniej a i ocena byłaby wyższa.

ocenił(a) film na 10
DiDi_RamBo

całkowita racja. Ja ten film oglądałam na HBo jakieś dwa tygodnie temu i z czystym sumieniem postawiłam 10

ocenił(a) film na 6
_ZomBie_

z czystym sumieniem 10... ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

użytkownik usunięty
DiDi_RamBo

Mnie film osobiście w kilku momentach przestraszył. Genialne przeskakuje ze sfery specyficznego humoru do bardziej klimatycznych momentów. Dla mnie film naprawdę bardzo dobry. Mam do niego sentyment cały czas. Nawet po ponownym seansie w szeregach roześmianej kompanii ;)

ocenił(a) film na 3
DiDi_RamBo

"niektórzy wolą dać 7 jakiejś głupiej komedii, niż niezłemu filmowi"

Wiesz, komedia ma na celu śmieszyć i jeśli to robi to rzeczywiście zasługuje na 7 zaś "Drag Me to Hell"
miało być horrorem, a dla mnie to była jedna wielka parodia czegoś - czego miałabym się bać. Poza tym
Twoja wypowiedź jest bezsensu, podaj argumenty, czemu ten film powinien mieć taką, a nie inną ocenę.

minto

Film zasługuje na 8 jak dla mnie
Ta stara była paskudna i wstrętna,i nawet straszna
Niektóre momenty były głupie,ale film ogólnie fajny
Główna bohaterka pomyliła się na koniec i mnie tym wkurzyła bo przewidziałem koniec i pomyłkę
Ale fajna z niej aktorka,ładna :)
I sympatyczna
Podobała mi się scena u jego rodziców
Ogólnie film na 8
Jeśli ktoś ocenia tak słabo film to niech obejrzy np karma dla bestii
też horror a oprócz seksu i to do tego kiepskiego...i brzydkich nagich kobiet które są jakieś wymientolone...
Nie ma nic..więc 1 to ocena dla karmy dla bestii
Ten film na 7-8

ocenił(a) film na 1
Damx123

Wy chyba żartujecie sobie. Zgodzę się, że film może śmieszyć. Scena w grobie, jak ta śmieszna blondynka z przeuroczą satysfakcją wymachuje kopertą cała umazana błotem jest tego najlepszym przykładem. Ale nie żartujcie, że tego się można bać!!! Można się przestraszyć efektów dźwiękowych, ewentualnie obrzydzić tym wszystkim co oni tam na siebie powypluwali. Ale bać się?? Znam już straszniejsze kreskówki dla dzieci! Poza tym zgadzam się z powyższym. Wkurzają mnie filmy z przewidującym zakończeniem. Widać, że autorom już brakowało pomysłów.
A co do pierwszego komenta: to że oceniam ten film na 1, chociaż nawet na tyle nie zasługuje, nie znaczy, że jestem głupia. Odrobina tolerancji jeszcze nikomu nie zaszkodziła...
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
wedrowiec22

Niestety przykro mi to powiedzieć ale jednak jesteś głupia - przed oceną 1/10 dla Drag me to hell powinnaś może zaliczyć serię Evil dead - a zwłaszcza część 2 i 3 - wtedy może zrozumiesz że mieszanie efektów gore, grozy i czarnego humoru to znak rozpoznawczy świetnego reżysera jakim jest Sam Reimi. Potem może zalicz arcydzieło czarnej komedii i horroru jakim jest Braindead (polski tytuł Martwica mózgu) niestety musisz go zassać z sieci bądź sprowadzić z zagranicy (ja mam obie wersje) bo w Polsce był dostępny wyłącznie w wersji VHS dla wypożyczalni innego obecnie dość znanego reżysera jakim gostek o nazwisku Peter Jackson potem nakręcił Władcę Pierścieni.
Jeśli chcesz wiedzieć jaki film zasługuje na ocenę 1/10 polecam Cross amulet i berło, Lies and illusions lub The traveler z Valem Kilmerem...

ocenił(a) film na 1
piotrbimbasik

Dla mnie ten zasługuje na 1. Jeżeli to mnie czyni głupią, trudno. Ale nie zmienię mojej opinii tylko dlatego, że garstka ,,znawców" uważa, że ten film jest dobry. I jeżeli ten film mi się nie podobał, to już na pewno nie będę szukać kolejnych filmów tego samego reżysera. Dziękuję, ale to mi wystarczy...
Pozatym wszystkie etykietki segregują ten film do horrorów. Nawet jakby przy nim była etykietka: czarna komedia, jest za mało śmieszny jak na nią. Reżyser albo się więc nie mógł zdecydować, albo mama opowiadała mu zbyt straszne bajeczki na dobranoc. Z całym szacunkiem dla niego.

minto

Każdy ma inny gust panienko!!!
Więc nie wymyślaj mi badziewia ....
I nie podnoś mi ciśnienia !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones