PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466366}

Wrota do piekieł

Drag Me to Hell
5,4 42 486
ocen
5,4 10 1 42486
6,8 13
ocen krytyków
Wrota do piekieł
powrót do forum filmu Wrota do piekieł

5,5 ja się pytam jak, skąd, od kogo?

ocenił(a) film na 6
mariocccp

po prostu umiejętne połączenie horroru i komedii. 6

ocenił(a) film na 9
anula0001

cooo??? ten horror jest bardzo fajny!!!! tacy krytycy a pewnie o 12 w południe ogladaja horrory!!!

ocenił(a) film na 6
Adasko94

dla mnie horrorem jest film 13 duchów z 2001 a nie coś takiego więcej się śmiałam niż na komediach

ocenił(a) film na 1
anula0001

dokładnie to jest beczka śmiechu nie horror ...nawet w kinie pamiętam cała sala lała ze śmiechu ...a horror to tj wyżej 13 duchów Gothika czy Egzorcyzmy Emily Rose przed którym chylę czoła

ocenił(a) film na 1
hanibal

zgadzam sie ,to cos nawet straszne nie bylo ,nie dziwie sie ze gnioty na filmwebie maja wysokie noty a dobre filmy ledwo ciagna jak niektorzy daja takim gniotom 10/10 ,masakra normalnie

hanibal

13 duchów czy Gothika to gówna nie horrory, a Egzorcyzmy Emily Rose są mocno przereklamowane. Na Wrotach można się i pośmiać i podskoczyć. Na powyższych się głównie nudziłem,.

ocenił(a) film na 1
Krolik_Pudding

oglądnij "Naznaczony" ...film mało rozreklamowany ale jako jedyny horror dał mi dreszczyk emocji

ocenił(a) film na 1
Krolik_Pudding

a skakać na wrotach to można chyba do kibla jak się ze śmiechu człowiek polać chce

hanibal

na dobrym nagłośnieniu oglądając "Wrota" można bankowo podskoczyć parę razy" bo tam dzwięk jest naprawdę dobry i "walnięcia" są czasem niespodziewane. "Naznaczonego" widziałem i nie zrobił na mnie wrażenia, nawet nie podskoczyłem ani razu z tego co pamiętam.

ocenił(a) film na 1
Krolik_Pudding

techno sobie puść głośno to po podskakujesz tam też są walnięcia ....

hanibal

Nie przepadam, zbyt jednostajne:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones