PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306521}

Wszyscy kochają Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane
5,0 8 632
oceny
5,0 10 1 8632
6,2 4
oceny krytyków
Wszyscy kochają Mandy Lane
powrót do forum filmu Wszyscy kochają Mandy Lane

Myślałem, że horror zrozumiem i w miarę normalnie się on skończy niestety końcówka wszystko zepsuła. Jak się domyślam film polega na tym, że tamten chłopak który był przyjacielem Mandy namówił tamtego gościa żeby skoczył z dachu i potem przez 9 miesięcy każdy mu to wypominał. (Był taki fragment "9 months later" co Mandy biegała, jej przyjaciel tuż za nią i ona go spławiła). Potem poznała nowych przyjaciół którzy zaprosili ją na farmę, jak się okazało zazdrosny (były) przyjaciel Mandy podkochiwał się w niej i śledził ich. No i jak wiadomo zaczął po kolei wszystkich wybijać.. Okey, domyślałem się, że koniec będzie taki, że dotrze do Mandy na końcu i ją zabije albo zgwałci, albo tamten żołnierz ją uratuje a tu się okazuje, że oni mieli sojusz i wszystko od początku było ustawione, potem kolejnych niezrozumiałych zdarzeń nie będę opisywać (Jakiś notes, pigułki, pocałunek), bo są one zbędnym fragmentem fabuły.
Czy mógłby ktoś sprecyzować lub dokładnie wytłumaczyć o co chodziło reżyserowi tego filmu? Bo cel w tym horrorze był tak słaby i bezsensowny, że aż szkoda pisać.

ocenił(a) film na 5
FanTV

O to, że Mandy Lane była równie - jak nie bardziej - stuknięta od swojego kumpla. Razem ukartowali zabójstwo na farmie i wmówiła mu, że na koniec razem popełnią samobójstwo. Dlaczego go oszukała? Zapewne dla sławy - osoby, którym udaje się przetrwać takie masakry, zwykle długo pozostają w centrum zainteresowania mediów. Sam horror był słaby i bezsensowny, acz to, że Mandy była psychopatką spełniło swój cel - zaskoczyło widza, w tym wypadku Ciebie. ;) A że poziom filmu ogółem najwyższy nie był, to i trudno o jakieś logiczniejsze uzasadnienie takiego plot twistu.

ocenił(a) film na 7
FanTV

Dla mnie film jest zrozumiały. Dla Mandy Lane ci jej "przyjaciele" byli bezwartościowi i chciała dać im nauczkę za ich "zeszmacenie". Wykorzystała do tego chłopaka, który się w niej podkochiwał. Koleś odwalił brudną robotę i musiał zejść ze sceny. Wydaje mi się, że Mandy Lane szkoda było jedynie tego Gartha, bo w sumie był porządnym człowiekiem. Wg film jest bardzo dobry, jakieś przesłanie ma i nie jest to żaden horror jak napisałeś lecz slasher zaś sama końcówka była najlepsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones