PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11797}

Wszystkie poranki świata

Tous les matins du monde
7,9 3 182
oceny
7,9 10 1 3182
7,5 4
oceny krytyków
Wszystkie poranki świata
powrót do forum filmu Wszystkie poranki świata

Fascynujacy!!!

użytkownik usunięty

Brak slow aby opisac takie arcydziela!!!
Prosze poleccie mi filmy o podobnej tematyce.
Wiem o Amadeuszu,Purpurowe skrzypce,Immortal beloved,!1900 - czlowiek legenda,Farinelli...ktos zna cos jeszcze?

Przede wszystkim polecałbym filmy pana Gérarda Corbiau.

pantograf

W tematyce okołoBeethowenowej Copying Beethoven z 2006 Agnieszki Holland, zdecydowanie lepszy niż Immortal Beloved. Pozdr

ocenił(a) film na 10

Temat trochę stary, ale może ktoś jeszcze tu zagląda ;)
Ja proponuję obejrzeć francuski film "Król tańczy" (Le Roi Danse). Trochę w innym klimacie, niż "Wszystkie poranki świata" ale także z przepiękną muzyką barokową, tym razem głównie J.B. Lully.

użytkownik usunięty
gramin

szukam tego filmu od dawna, ale nie moge nigdzie na necie znalesc...:(

jeśli dalej nie możesz znaleźć - kapacytron@gmail.com

ocenił(a) film na 10

Markiza (Marquise) http://www.filmweb.pl/f7567/Markiza,1997 też z Jordi Savallem jako głównym specem od opracowania muzycznego filmu

użytkownik usunięty
skiatos

A chetnie bym zobaczyl, ale bez lektora po pierwsze a po drugie rowniez ciezko zdobyc ten film:)

ocenił(a) film na 10

Nie jest ciężko, a przynajmniej nie było. W listopadzie ubiegłego roku kupiłem go bez kłopotu na allegro. Czy mozna wyłączyć lektora? Pewności nie mam, ale sądzę, że tak. To "normalne" wydawnictwo dvd. Gdyby Ci zależało, sprawdzę :)

ocenił(a) film na 10

a ja polecam "Mój nauczyciel" świeży, mądry i zaskakujący film, który jeszcze nieadawno był w kinach, a przede wszytkim....MUZYKA!

re_

"Mój nauczycie" to ten czeski film? Melodramat? Świetny rzeczywiście, tez polecam.
A co do "wszystkich poranków świata" to o podobnej tematyce, bo też o wybitnym muzyku, też o takim, który nie chce grać dla zgrai ludzi, którzy nie są tego warci jest książka Andromedy Romano-Lax. To opowieść o wiolonczeliście uwikłanym w czasy II wojny światowej i rewolucji hiszpańskiej, który staje przed dylematem, grać i rozwijać swoją karierę, czy nie być konformistą w momencie kiedy jego muzyki słuchaliby jedynie zwolennicy faszyzmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones