PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1119}
7,3 6 013
ocen
7,3 10 1 6013
4 942
chce zobaczyć
7,4 12
ocen krytyków
Wszystko na sprzedaż

W czasie realizacji filmu nie zjawia się na planie aktor kreujący główną rolę. Karkołomny skok do pociągu wykonuje za niego reżyser. Ela (Elżbieta Czyżewska) - żona aktora i dawna miłość reżysera oraz Beata (Beata Tyszkiewicz) - żona reżysera i dawna miłość aktora, starają się go odnaleźć. W trakcie tych poszukiwań dociera do nich wiadomość, że zginął, wyskakując z pędzącego pociągu. Reżyser nie wie, co zrobić z nieukończonym filmem.

opis użytkownika

W pierwszym dniu zdjęć nie pojawia się na planie aktor grający główną rolę. Jego żona (Elżbieta Czyżewska) i przyjaciółka (Beata Tyszkiewicz) rozpoczynają poszukiwania. Wkrótce dowiadują się o jego tragicznej śmierci. Zrozpaczony jest także reżyser (Andrzej Łapicki) - co zrobić z filmem, który miał być ich wspólnym dziełem? Czy i z kim kontynuować zdjęcia? Śmierć przyjaciela zmusza go do zastanowienia się nad tym, kim był naprawdę, co po sobie zostawił, jakim pozostanie w pamięci tych, którzy go podziwiali... jak długo żyć będzie jego legenda?

opis użytkownika

"Wszystko na sprzedaż" jest opowieścią o człowieku, który niespodziewanie odszedł. Jego śmierć zmusza do zastanowienia się nad tym, kim był naprawdę, co po sobie zostawił, jakim pozostanie w pamięci tych, którzy go kochali , i tych, którzy podziwiali go z daleka. Jak długo żywa będzie jego legenda? Nietrudno na ekranie dostrzec wiele faktów z życia Zbyszka Cybulskiego, ale nie jest to film o nim. Jest to - jak mówił Andrzej Wajda - opowieść o ludziach, którzy robią filmy - reżyserach, aktorach, asystentach, pomocnikach. Występujący w "Wszystko na sprzedaż" Beata Tyszkiewicz, Elżbieta Czyżewska czy Daniel Olbrychski grają samych siebie, występują pod własnymi imionami, mówią swoje teksty. Filmowa fikcja miesza się tu z rzeczywistością.

opis dystrybutora kina