PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11813}

Wygrać ze śmiercią

Hard to Kill
7,0 17 836
ocen
7,0 10 1 17836
4,8 4
oceny krytyków
Wygrać ze śmiercią
powrót do forum filmu Wygrać ze śmiercią

Najlepszy!!!

ocenił(a) film na 8

Lepszego filmu z Seagalem nie widziałem.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Ten Film był i jest bardzo popularny w Polsce.W 1991 roku był najczęściej wypożyczanym tytułem w naszym kraju,również jego emisje w tv miały bardzo wysoką oglądalność.
Prawdziwy klasyk kina akcji.

ocenił(a) film na 8
sss_111

Owszem świetny film podobał mi się
Ale jest lipa 7 lat spiączki to = zanik mięśni
A ten jak gdyby nigdy nic zaczyna treneningi a potem łamie im kości

ocenił(a) film na 10
giovanni50

to film ze stevenem :) a nie dokument bbc. tak samo podejrzewam, że w rzeczywistości przestępcy rzadko odkładają pistolet żeby zmierzyć się ręcznie ze swoimi przeciwnikami, tak jak to zawsze się dzieje kiedy spotykają stevena,

ocenił(a) film na 8
Kubeczek_filmaniak

w Mrocznej dzielnicy to samo:)

ocenił(a) film na 7
Kubeczek_filmaniak

ja na początku kiedy usłyszałem ze storm nie żyje pomyślałem sobie że może to coś nowego i główny bohater umrze na początku (tego chyba jeszcze nikt nie wymyślił, jakby ktoś taki scenariusz napisał to pewnie by oscara dostał) ale jednak steven pomimo dwóch trafień ze śrutówki przeżył jak na niego przystało ;) o zanik mięśni nie ma się co czepiać na początku faktycznie prawie się nie mógł ruszać , a potem podczas treningów chwiał się i chodził nawet o lasce, przecież nie pokarzą całego etapu przywracania niemal utraconych mięśni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones