PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468834}

Wypadki chodzą po ludziach

Accidents Happen
6,3 837
ocen
6,3 10 1 837
Wypadki chodzą po ludziach
powrót do forum filmu Wypadki chodzą po ludziach

Bardzo dobry film

użytkownik usunięty

Wciąga od pierwszej minuty, kilka scen rozbrajających.. Jedna z lepszych komedii jakie widziałem w tym roku (zaraz po City Island)
Film naprawdę warto zobaczyć!

ocenił(a) film na 5

A mnie dość mocno rozczarował. Naprawdę trudno stworzyć dobry komediodramat (choć w tym przypadku mówiłbym raczej o czarnej komedii), który jednocześnie śmieszyłby i zmuszał do refleksji, a wszystko to nie sprawiałoby wrażenia wymuszonego czy sztucznego. Przy "Accidents Happen"to się reżyserowi i scenarzyście nie udało, choć na plus dla nich można zaliczyć to, że nie próbowali zrobić tego na siłę - po prostu zdecydowanie nastawili się na dramat, po macoszemu traktując komedię. Tej na dobrą sprawę jest tu naprawdę niewiele.

ocenił(a) film na 3

Wg mnie film jest całkiem słaby. Po mimo całkiem ciekawego wstępu, który naprawdę mi się spodobał, zmierzał ku dnu i zagrzebywał się w mule. Ledwo dotarłem do zakończenia, jednak było warto, gdyż to także było dość dobre. Fabuła filmu nie powala. Ale to jest moje zdanie ;)

ocenił(a) film na 8
Y0RGI

Nie jest to Mr.Nobody ani Incepcja,ale b.dobry komediodramat.
Mietushek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones