PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120968}

Wyspa śmierci

Ta Paidia tou Diavolou
5,0 387
ocen
5,0 10 1 387
Wyspa śmierci
powrót do forum filmu Wyspa śmierci

Exploitation movie

ocenił(a) film na 3

Nie podobał mi się ten film. Klimat wakacyjny - słoneczko, piękna grecka wyspa, wszystko w jasnych kolorach (nawet wszystkie domy są pomalowane na biało)... A do tego mamy parę psycholi, którzy mordują ludzi, których uważają za zboczeńców. Najbardziej mnie zastanawia, po cholerę dali scenę gwałtu na kozie. Tak, dobrze czytacie, na kozie. Psycholie lubujący się w zabijaniu i torturowaniu - OK. Ale psychole gwałcący kozę? Eh, szkoda gadać...

ocenił(a) film na 10
Malignus

Hehehe psajkoł psajkoł wszędzie widzisz psajkoł, to czemu oglądałe to ZŁO !!! Ja nie kocham tego filmu, ale gdy grek niesie kozę, wtedy jest wesoło na około. Kozaaa MEE koza bEE Raz Dwa Grecki pscyhol już ją ma.

ocenił(a) film na 9
Malignus

"nawet wszystkie domy są pomalowane na biało" ?? - bo to grecka wyspa,,
"po cholerę dali scenę gwałtu na kozie" ?? - co by pokazać niewyżycie jebacznika ,,
żeś się uczepił tej kozy... kuku, czubie )) hehe

świetny nastrój (dla krejzoli) i napięcie, film jest prymitywny, wulgarny, okrutny i zboczony
polecam tym, którzy podjarali się czytając cztery ostatnie przymiotniki ))

koral44

podjaralem sie bede szukal na necie

ocenił(a) film na 7
DarkSquall

MEeee TO

ocenił(a) film na 7
koral44

Chyba zbyt wiele oczekiwałem. Zgoda, że zboczony ale czy okrutny? Moim zdaniem nie specjalnie. Ale zapada w pamięci a to już coś...

stasiuvino

Ci ludzie znaleźli by posadę w obecnym rządzie ... ale wracając do meritum nawet jak na obecne czasy to bardzo okrutny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones