PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101418}

Wyzwolenie

Osvobozhdenie
7,2 986
ocen
7,2 10 1 986
Wyzwolenie
powrót do forum filmu Wyzwolenie

Jak obejrzałem ten film mając z 10 lat i zaczynając się już interesować historią II wojny światowej uważałem go za co najmniej niezły film. Jednak z latami im bardziej rosła wiedza o tych wydarzeniach tym bardziej zmieniało się wyobrażenie o tym filmie, podobnie jak o większej części filmów wojennych z tych lat, niezależnie czy robionych na zachodzie czy w Rosji. W końcu postanowiłem ponownie obejrzeć ten serial by zobaczyć czy jest aż tak zły jak o nim obecnie myślę.

Obejrzałem na razie 40 minut pierwszego odcinka i miałem już skrajnie dość. Ocena z 6/10 szybko spadła do 1/10. Ale muszę dla rzetelnej oceny całości obiektywnie ocenić i dlatego postaram się jednak stopniowo skomentować odcinek po odcinku co nie pasi i ewentualnie co jest godne pochwalenie. Jak już wyjdę z tego szoku to postaram się ocenić.

tc1987

"Tak spełnia się na nich przepowiednia Izajasza: Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił". Mt. 13, 14-15

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones