PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156434}
6,8 8
ocen
6,8 10 1 8

Xiang Gang jian sha ji an
powrót do forum filmu Xiang Gang jian sha ji an

Postanowiłem trochę poodświeżać rozmaite thrillery Cat. III z Hong Kongu, które namiętnie oglądałem na przestrzeni lat. Na pierwszy ogień poszedł "Suburb Murder", jak większość filmów III Kategorii bazujący na autentycznej historii kryminalnej. Film jest bardzo luźno oparty na tragicznej historii podwójnego morderstwa/gwałtu dokonanego na 17-letnim Kennethcie McBride i 18-letniej Nicoli Myers przez młodociany gang w Braemar Hill w kwietniu 1985 roku.

Fabuła "Suburb Murder" obraca się wokół młodocianego przestępcy Kanga, który zostaje schwytany po podwójnym morderstwie/gwałcie i jest przesłuchiwany przez policję. Poznajemy jego zdeprawowane dzieciństwo oraz uwikłanie się w serię rozbojów i gwałtów. W pewnym momencie powraca z USA przyjaciel Kanga z dzieciństwa, Kang poznaje też dziewczynę. Ale szczęście szybko się kończy. W finale następuję orgia gwałtu i seksualnej przemocy (użycie gałęzi, odgryzanie sutka, itd.) z udziałem Kanga, jego gangu oraz pary cudzoziemców. Nadto jak na film Cat. III przystało dużo seksu i nieskrępowanej erotyki, a także antyspołecznych zachowań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones