PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685362}

Zło

Zlo
4,8 1 410
ocen
4,8 10 1 1410
Zło
powrót do forum filmu Zło

Niech się lepiej zajmą produkcją piwa, bo horrory jak widać im nie wychodzą. Fatalny film, omijać
szerokim łukiem. Jeżeli ktoś lubi podobne klimatu - polecam wcześniej wymienioną hiszpańską
produkcje, która w porównaniu z tym jest arcydziełem.

pawcio_olk

Mimo wszystko gratulację za odwagę, może przetrze to szlaki innym i w końcu powstanie jakiś porządny słowacki horror ;)
My też wciąż takowego nie mamy.

ocenił(a) film na 4
pawcio_olk

Może i podróbka, ale bez przesady że 2/10. Co prawda długo się rozkręca, ale jak już to całkiem przyjemnie się ogląda. Jak na słowacka produkcje to jest całkiem ok. Żebyśmy my choć taki mieli to by było dobrze ;)

ocenił(a) film na 4
pawcio_olk

Nadal lepiej niż nasze rodzime horrory :) Sam film jest naprawdę poniżej przeciętnej, jednak warto obejrzeć chociażby dla samego mrocznego głosu w języku słowackim. Dość komicznie to brzmiało. A film... coś w stylu wspomnianego już [REC], jednak parę poziomów niżej.

ocenił(a) film na 6
pawcio_olk

Dlaczego wszyscy porównują tego typu filmy do [REC]? Film jest wyraźnie inspirowany BWP. Szczególnie to widać podczas sceny, gdy wchodzą na górę i zastają kolegę jak zahipnotyzowanego wgapiającego się w ścianę.

Ode mnie naciągane 6/10, bądź co bądź spodziewałem się czegoś dużo gorszego.

ocenił(a) film na 8
pawcio_olk

Jak to jest fatalny film, to nie wiem co już jest dobre. Szczególnie że ostatnio, mało jest nowych wrtościowych filmów grozy. Ja byłem bardzo pozytywnie zaskoczony.

ocenił(a) film na 7
tomek_wro

W mniemaniu niektórych os. jak nie masz min. 20 mln Euro nie zaczynaj krecic filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones