PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 071
ocen
7,1 10 1 61071
6,0 7
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Czy mógłby ktoś w skrócie opisać mi co było dalej, po tym jak Scott zauważyła tego podejrzanego na wystawie obrazów tego Costy i jak ścigali go w tłumie?

użytkownik usunięty
NymphetamineGirl

////////////////spoiler////////////////////







dawno ogladalem, ale z tego co pamietam, to potem weszli mu do domu (a wlasciwie nie mu, tylko temu komu on zabral mieszkanie), potem sie scigaja, leja, ale on w koncu ucieka...
potem jest cos tam kilka miesiecy pozniej, Scott sie "ukrywa" w jakiejs chatce, ma sztuczny brzuch, ze niby w ciazy z Costa, on w koncu ja odnajduje i chce zamordowac, dzga w brzuch, nieswiadom ze to plastik i w tym momencie ona jego zabija. kooooniec;)
pewnie troszke pomieszalem, ale ogladalem z rok temu;)
pozdrawiam

wielkie dzięki ;)) tylko dobrze zrozumiałam, że ten Costa był mordercą, czy jak? ;) bo jeśli nie to co się z nim dalej stało?
również pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
NymphetamineGirl

Mozna powiedziec, ze to Costa byl morderca...a raczej czlowiek, ktory przejal jego zycie. Ten poprzedni Costa byl jesli dobrze pamietam paserem, albo zlodziejem, jakims drobnym przestepca. Zostal zabity przez "Nowego Coste".
W kazdym ukladzie, Costa ktorego ogladamy to morderca:)
pozdrawiam

Jeszcze raz dziękuje ;) Tak się złożyło, że miałam okazję obejrzeć niedawno ten film i wszystko się wyjaśniło ;) No może z wyjątkiem właśnie tego, co się stało z Costą. Przejął życie? Tzn. że poprostu żył 'pod jego nazwiskiem'? Ale tak czy siak, film zrozumiałam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones