PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 071
ocen
7,1 10 1 61071
6,0 7
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

Fabuła przewidywalna do bólu, zawsze jesteśmy przynajmniej krok przed akcją, żadnego napięcia i zaskoczenia, nie wiem jak można pisać o niespodziewanych zwrotach akcji: wszystko dzieje się dokładnie tak jak tego się spodziewamy, psychopatą jest ten którego od początku podejrzewamy, logika też mocnym punktem filmu nie jest, nie można choćby za pomocą DNA stwierdzić czy martwy facio jest czyimś synem?

ocenił(a) film na 8
soplic68

Wtedy nie było badań DNA jak Costa wrzucił pod samochód tego chłopaka... Mi się ten film spodobał. Może rzeczywiście było wiadomo kto jest zabójcą na początku, ale potem w miarę to odczucie stawało się mniejsze.

anma_2

Mam na myśli zwłoki Sutherlanda, nie powinno być problemów z DNA i nie ma potrzeby polegać tylko na rozpoznaniu zwłok przez matkę, a co do chłopaka z początku filmu nie byłoby chyba problemów z ekshumacją zwłok i sprawdzeniu tożsamości gdy tylko pojawiły się podejrzenia? Nie powiem że strasznie źle się to ogląda, tylko że naiwność i braki scenariuszowe tak zgrzytają że czasem aż boli. Cały czas czuje się kto jest mordercą a zabiegi scenarzysty aby to zamaskować są tak nachalne że tylko przekształcają nasze przeczucia w pewność. Thriller który nie zaskakuje jest spalony w swoim gatunku, jeśli jesteśmy cały czas krok przed twórcami to źle świadczy o ich fachowości. Film bez napięcia, niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones