PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107833}

Złodziej życia

Taking Lives
7,1 61 070
ocen
7,1 10 1 61070
6,0 6
ocen krytyków
Złodziej życia
powrót do forum filmu Złodziej życia

genialny film

ocenił(a) film na 10

Jeżeli ktoś oglądał jeden z lepszych thrillerów psychologicznych wszechczasów "Siedem", to o tym filmie można powiedzieć, że jest jego godnym następcą! Wspaniały, trzymający w napięciu i zaskakujący! Najlepszy film w tym roku!

ocenił(a) film na 8
borewicz

nie jestem pewien czy nie rzucasz słów na wiatr. "siedem" to majsterstych w dziedzinie thrilleów, dlatego trudno lub niebezpiecznie jest kłąść na jedną półkę jakiś inny film. Ale tym większą mam chęć na pójście do kina na niego... heh no właśnie premiera 30, jakim cudem już go widziałeś? hehe a może nie doceniam polskiego piractwa...

użytkownik usunięty
Waser

Zgadzam się, jest to film godzny "siódemki" :) Kto oglądał oba dokładnie, widzi jaką rolę w obydwu odgrywa psychika człowieka. Oba są genialnie zrobione, ale .. c. d. n.. sorki musze iść a chce do dodać :)

użytkownik usunięty
borewicz

film na divx byl juz dawno temu....................................................

ocenił(a) film na 8
borewicz

Bez wątpienia jest to bardzo dobry film, jednakże nie sadze żeby umywal sie do siedem

moniko81

Fakt do "Siedem" trochę mu brakuje to jest kilka momentów powodujących szybsze bicie serca ;-). Drugą sprawą jest to że
Angelina troszke mi tu nie pasuje...

borewicz

a co to za psychologia - jeśli o to chodzi to dla mnie film wyjątkowo niespójny, np jaki był motyw że wiadomy bohater postanowił "pokazać się" policji, co było powodem że do nich poszedł...
poza tym było tam o jednego znanego aktora za dużo, co wnosiła rola Martineza? moim zdaniem nic, mogło by go tam nie być i filmowi nic by nie ubyło
jedyne co dobre to zdjęcia i montaż...

borewicz

Widziałem zwiastun i film zapowiada sie bardzo interesujaco... (kumpel juz dał ogłoszenie do sieci czy ktos ma ;)) Jednak zgadzam sie ze "Siedem" nie dorowna. To najlepszy film w swoim gatunku i nie tylko, dlatego na godnego nastepce napewno jeszcze poczekamy...

Herasdos

Film juz jest na sieci przez jakis czas :P

użytkownik usunięty
borewicz

Coz... moze bede nieskromny ;) ale jesli prawie ze na poczatku filmu wiem, kto jest morderca i jak to sie wszystko skonczy, to film jest taki sobie...
A porownywac go z "Siedem"??? To to swietokradztwo! Jak ogladelem pierwszy raz 7, to pozniej nie moglem sie otrzasnac z wrazenia, nie mowiac juz o ostatnich scenach teog filmu, ktore sa po prostu arcygeniale...
"Zlodziej zycia" moze sie podobac ogolnie jako film, niezle gra Jolie i reszta, no ale bezdyskusyjnie w tej kategorii jest to film z nizszej polki...

pozdrawiam

borewicz

proponuje sie obudzic lub nie jarac trawy przed seansem.

borewicz

Ty chyba kpisz - albo przez pomyłke nie oglądasz tych colepszych filmów z gatunku thriller - gdzie zaskakuje? gdzie trzyma w napieciu? NUDA a nie film...a główna aktorka zagrała poprostu żenująco - i co to wogóle był za seks? buhehehe koń by się uśmiał.........naprawde szkoda czasu na ten film.....

ocenił(a) film na 8
TheDeeP

w filmach nie chodzi o sex a następcą jest seven oczywiście świetny z tą listą trocszke banalny ale trzyma w napieciu tak jak zlodziej zycia a a.j do thrilerow sie nadaje np. taki kolekcjoner kości:):):):)

ocenił(a) film na 6
Desperate

Taaa...wcale nie zaskakujący.Liczyłam na coś mocniejszego-trzymającego w napięciu,zagadkowego,nie banalnego.
Nie jest banalny ale odrazu się domyśliłam,że ''TYM ZŁYM'' jest ten potencjalny świadek...:/
Echhh...a miało być tak super.
Za mało akcji jak dla mnie:))
Ale filmik nawet spoko.

ocenił(a) film na 3
czarnyrazydwa

Tu nic się kupy nie trzyma
Film dla naiwniaków..
od poczatku do konca przewidywalny...

Gdzie mu do 7 :D
buahaaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones