PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395641}

Załoga G

G-Force
6,1 25 466
ocen
6,1 10 1 25466
4,5 2
oceny krytyków
Załoga G
powrót do forum filmu Załoga G

Wiem, mogę być naiwny, ale fajnie byłoby zobaczyć druga część przygód nieustraszonej Załogi G. Ja mogę opisać fabułę filmu, listę oryginalnych aktorów grających i dubbingujących oraz polskich aktorów dubbingujących. Zaczynamy!



1.Fabuła

Film zaczyna się, czym zakończyła się pierwsza część. Nieustraszone świnki morskie: Przywódca Załogi Darwin, Spec od ekstremalnych zadań Walczak, Specjalistka od wschodnich sztuk walki Juarez, Wyluzowany żółtodziób Kędzior i mucha śledczy Plujka uratowali świat przed multimilionerem Leonardem Saberem i zdrajcą Załogi, kretem Brylusem, który planuje przejąć władzę nad światem przy pomocy sprzętów gospodarstwa domowego. Zostali agentami FBI i wykonują służbowe misje. Tym razem maja nowe zadanie do wykonania. Słynny wynalazca, John Williams (Ben Stiller) został porwany przez bezwzględnego terrorystę, Harry'ego Woods'a (Sylvester Stallone). Każe mu zbudować najpotężniejszą zbroję, które dzięki niemu wyssie cala moc energetyczna i stanie się niepokonany, a na dodatek zniszczy wszystko, co spotka. Jeśli przez tydzień tego nie zrobi, zginie jego zona Jennifer (Carla Gugino) i córka Susan (Ryan Newman). Darwin i przyjaciele wyruszają w niebezpieczna misję, by uratować Williams'a, powstrzymać terrorystę i ocalić świat. Ale w czasie misji muszą się zmierzyć z nowa załogą pracujacęgo dla Woods'a, czyli Załoga R. Świnki morskie: Vector, Xana, Paszczak i Włochatek oraz komar Mikrus zrobią wszystko, by Załoga G ponieśli dramatyczna porazkę.

To moja opisana fabuła, a teraz czas na oryginalnych aktorów.



2.Oryginalni aktorzy:

a)Grający:
*Sylvester Stallone - Harry Woods
*Ben Stiller - John Williams
*Zach Galifianakis - Ben
*Kelli Garner - Marcie
*Will Arnett - Killian
*Gabriel Casseus - Agent Carter
*Jack Conley - Agent Trigstad
*Carla Gugino - Jennifer
*Ryan Newman - Susan

b)Dubbingujący:
*Sam Rockwell - Darwin
*Penelope Cruz - Juarez
*Tracy Morgan - Walczak
*Jon Favreau - Kędzior
*Dee Bradley Baker - Plujka & Mikrus
*Steve Buscemi - Bysio
*Bruce Willis - Vector
*Megan Fox - Xana
*Chris Rock - Paszczak
*Stellan Skarsgård - Włochatek

A teraz pora na polski dubbing.



3.Polscy aktorzy:

Wersja polska: SDI Media Polska
Reżyseria: Wojciech Paszkowski
Dialogi polskie: Jan Jakub Wecsile

Wystąpili:
*Andrzej Źielinski - Darwin
*Anna Przybylska - Juarez
*Jarosław Boberek - Walczak
*Grzegorz Pawlak - Kędzior
*Tomasz Karolak - Vector
*Anna Mucha - Xana
*Paweł Ciołkosz - Paszczak
*Paweł Szczesny - Włochatek
*Tomasz Steciuk - Bysio
*Cezary Żak - Ben
*Agnieszka Judycka - Marcie
*Artur Żmijewski - John Williams
*Adam Bauman - Harry Woods
*Modest Ruciński - Killian
*Tomasz Kozłowicz - Carter
*Mirosław Zbrojewicz - Trigstad
*Anna Dereszowska - Jennifer
*Justyna Bojczuk - Susan

No i to wszystko! I co o tym sadzicie? Wystawcie komentarze!!!

davis3

Ups miałem tu kilka błędów. To właściwie:
"maja" - "mają"
"cala" - "całą"
"energetyczna" - "energetyczną"
"zona" - "żona"

davis3

Kolejna pomyłka: "niebezpieczna" - "niebezpieczną" , "nowa" - "nową", "dramatyczna" - "dramatyczną"

davis3

Jeszcze zapomniałem. Zamiast Tomasza Karolaka podkładający Vectora niech będzie aktor Mirosław Baka.

davis3

Fajne :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones