PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1309}

Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2
7,5 88 209
ocen
7,5 10 1 88209
7,7 17
ocen krytyków
Zabójcza broń 2
powrót do forum filmu Zabójcza broń 2

Tak więc powiem tyle że ten film był dobry niezwykłe sceny takie jak gdy zaatakowali śmigłowcami dom Riggsa to był jeden z najlepszych momentów .Fajna była scena także jak był pościg na samym początku filmu ale miał Riggs wtedy krzepę ;).No i ładna laska była co ją poderwał szkoda że potem zginęła ale cóż potem sobie znalazł też niezłą ;).No końcówka niezła jak walczyli ze sobą na statku .A co jest najlepsze to postać Leo że on po raz 1 się pojawił wtedy i od razu cały film mnie bawiły te jego teksty ile on miał w sobie chęci tylko że nie zawsze to pomagało ;).No więc kultowy film który oglądam już kilkanaście razy i zawsze mnie ta akcja powala chociaż już znam dobrze .Ale co tu mówić dużo ten film ma w sobie klimat który się nie starzeje a Mel Gibson wtedy był taki pełen energii no miał siłę żeby rozwalić ten cały gang ,no cóż żonę mu zabili przecież ;).Ale tak to polecam każdemu każda część to dobre kino akcji i trochę humoru jest nap : scena w ubikacji jak była bomba podłożona w domu Murtaga to pamiętam ją dobrze .No więc dla mnie film na 5 z +.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones