PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35389}

Zabawy z bronią

Bowling for Columbine
7,3 11 377
ocen
7,3 10 1 11377
7,1 7
ocen krytyków
Zabawy z bronią
powrót do forum filmu Zabawy z bronią

"zabawy z bronią"

użytkownik usunięty

"zabawy..." do przede wszystkim swietnie zrealizowany film dokumentalny. Bardzo dogłębnie analizujacy temat, aczkolwiek chyba nie do końca obiektywny. Mój kolega z USA, urażony, opuscił kino po pół godziny. Bardzo antyamerykański- co chyba dla nas, zakochanych w USA Polaków, jest zaletą. W każdym razie arcy ciekawy:)

ocenił(a) film na 7

chyba polak...
Nie do końca obiektywny. Właśnie to mnie najbardziej razi w tym filmie. Poczułem się trochę oszukany, kiedy pod koniec autor zaczyna odwalać fuszerkę, porzucając kręcenie dokumentu. Film przez 2/3 znakomity, później - dla mnie ciężki do ocenienia. Czemu miało służyć nagranie tej krucjaty? Może miał to być drogowskaz dla amerykanów, co z tym problemem zrobić? W ogóle uważam, że jest to film raczej przeznaczony dla amerykańskiego widza. Niestety od dłuższego czasu jestem nastawiony antyamerykańsko, a problemy tego społeczeństwa są raczej jasne i widoczne. Być może sami tego nie widzą, a autor właśnie chce im otworzyć oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones