PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=515362}

Zaburzenie częściowe

Partly Cloudy
7,7 31 684
oceny
7,7 10 1 31684
7,3 9
ocen krytyków
Zaburzenie częściowe
powrót do forum filmu Zaburzenie częściowe

Ja nie wiem skąd oni biorą takie genialne pomysły?

Sqrchybyk

Pomysł jako taki banalny, do tego dzieciom burdel w głowach porobi, animacja przyjemna bez rewelacji.

ocenił(a) film na 10
OffSystem

Jak dla mnie pomysł re-we-la-cyj-ny, animacja doskonała. A burdel dzieciom w głowach robi w takim razie większośc filmów animowanych... Żyjące zabawki i samochody, gadające ryby itp...

Sqrchybyk

hehe dokładnie, w dodatku tym zwierzątkom, przynajmniej u nas w kraju, nawet czasem zdarzy się nawiązać do rodzimej polityki w dubbingu:] A od tego to już w ogóle może się pokręcić.

A "Partly Cloudly" w dobrym starym stylu, w dodatku bez gadania - po prostu piękny, rewelacyjny. Byłem bardzo mile zaskoczony:)

Co ciekawe, patrząc na te postacie wykreowane przez Pixar czasem odnoszę wrażenie, że bije z nich więcej emocji niż z wielu prawdziwych aktorów kreujących postaci w filmach.

ocenił(a) film na 4
Sqrchybyk

pomysły jak pomysły, ale wykonanie! tzn. "jak to się robi" ;)

ocenił(a) film na 9
Sqrchybyk

Jak to skąd? Z życia. To staruszek gra sam ze sobą w szachy, to grajkowie uliczni uliczni walczą o uwagę, to kosmita próbuje zdać egzamin praktyczny albo zainspirują ich lampy biurowe, pamiątki na półce czy historia z bocianem. I pomyśleć, że te krótkie filmiki służą im do ćwiczenia technologii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones