PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219643}

Zaginiony ląd

Land of the Lost
5,1 10 305
ocen
5,1 10 1 10305
5,0 3
oceny krytyków
Zaginiony ląd
powrót do forum filmu Zaginiony ląd

Ten film

ocenił(a) film na 7

chyba same muły bez humoru oglądali że ma taką niską średnią wiadomo że to nie American Pie żeby ciągle się dymali i gadali świńskie żarty to kom.przyg.więc nie można wymagać od niej takich żartów ja jemu daje spokojnie 7!!!

jazdowicz2666

no dokładnie... Ja wczoraj spaliłem lufke z kumplem i płakalismy ze śmiechu przez caly film... nie rozumiem czemu ludziom sie ten film nie podoba przecież to kawał dobrego humoru:) może kiczowaty ale właśnie taki ma być:)

ocenił(a) film na 7
BARtttt2010

Chaka był dobry jak tą laskę za cyce łapał a potem to tego wynalazcy burzył:D a drugi schemat jak ten koleś oblał się moczem i zaczął spier.dalać przed tym dinozaurem nikogo tak nie gonił jak jego he he he albo co byli na haju w tym basenie to wymiękłem ze śmiechu nie które scenki były odjechane na maxa polewa na całej linii he he

jazdowicz2666

filmu nie widziałem ale już mi sie podoba. ocena rzeczywiście za niska, tak samo "jaja w tropikach", ryłem ze śmiechu. polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones