PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126877}

Zamieć

Whiteout
5,7 16 711
ocen
5,7 10 1 16711
Zamieć
powrót do forum filmu Zamieć

nie powiem że film był super, że nie był przewidywalny i typowy dla swojego typu;) ale nie był gorszy od innych - równie głupich - filmów. Dla mnie na przykład filmy typu: Dark water, klątwa, halloween, piła mechaniczna, piątek 13, the eye i inne horrory to badziewie... laski uciekają sprintem przed potworem czy innym psychopatą, on w tym czasie spokojnie sobie idzie, mija 5 minut - ona sprintem, on powoli małymi kroczkami - a on nadal 10 metrów za nią, ona dobiega do samochodu oczywiście 5 razy spadają ją kluczyki, raptem dostaje w łapki baseballa i zadaje cios potworowi, po czym on pada na ziemie i laska zamiast go dobić to rzuca kij i ucieka, nie muszę mówić co sie dzieje dalej...

W tym filmie takich rzeczy nie ma! Może nie jest super ekstra ale na pewno nie zasługuje na ocene typu 2/10 czy 3/10! a jeśli tak to wszystkie horrory powinny mieć tą samą ocenę.

ocenił(a) film na 7
mikros7

Popieram - film między bdb a db. Efekty są jakie są, ale mało jest filmów w lodzie, w których coś się dzieje.
Film dobrze się ogląda i nie trąci nudą jak hucznie reklamowane Paranormal Activity czy 4 stopień.

ocenił(a) film na 3
mikros7

Co chciałem od tego filmu? Przyzwoitego widowiska z udziałem całkiem niezłych aktorów? Co ujrzałem? Holywoodzką tandetę klasy B w najczystszej postaci. Ten film leży na całej długości i nigdy nie powinien zostać wydany na niczym więcej niż DVD. Scenariusz beznadziejny (choć pomysł na film taki zły nie był). Mnóstwo bubli i to takiego kalibru, że nawet średnio rozgarnięty widz je zauważy. Wiele scen i dialogów to po prostu obraza dla inteligencji widza a całość sprawia wrażenie na prędce skleconej historyjki. Najgorsze jest jednak to, że film nie dość, że nie potrafi trzymać w napięciu to w dodatku wieje nudą.
Jak wygląda dobry film w arktycznym klimacie? Polecam "Coś" z 82 roku.

ocenił(a) film na 6
Torin

Na bezrybiu i rak ryba. Niestety mało jest arktycznych klimatów i miałem chrapkę na coś w stylu "Coś" ale się przeliczyłem. Ogólnie nie było tak źle, Kate na osłodę ;)
Niestety wątek jest słabiutki i naprawdę mogli zadbać o choć trochę autentyzmu

użytkownik usunięty
Guliwer_2

Muszę tym, którzy się wahają powiedzieć, żeby sobie dali spokój z tym filmem. Pozytywne opinie na jego temat są nieuprawnione i zupełnie niepotrzebnie dałem się zwieść. Film momentalnie jest bardziej naiwny niż Gumisie. Cóż, nawet obecność Kate nie odciągnie uwagi od licznych uchybień...

ocenił(a) film na 6

Muszę tym, którzy się wahają powiedzieć, żeby zapoznali się z tym filmem. Pozytywne opinie na jego temat są uprawnione i zupełnie niepotrzebnie można dać się odstraszyć. Film momentami słabuje, ale poza tym to świetny, trzymający w napięciu thriller na arktycznym pustkowiu Cóż, jeden z niewielu rozgrywanych w takich realiach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones