plakat filmu Zawód: Dziennikarz

Zawód: Dziennikarz

The Paper
6,7 1 534
oceny
6,7 10 1 1534
1 105
chce zobaczyć
{"rate":5.66667,"count":3}
{"type":"film","id":10710,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Zaw%C3%B3d%3A+Dziennikarz-1994-10710/tv","text":"W TV"}]}
Zawód: Dziennikarz
  • Chili - https://pl.chili.com

    wypożycz / kup
    od 9,90 zł
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Praca w gazecie to nieustanne wyzwanie. Zabójstwo, korupcja, polityczny lub obyczajowy skandal to ulubione tematy prasy brukowej. Bardzo łatwo tu o wyrachowane, ale i o zwykły błąd wynikający pośpiechu czy zaniedbania. Błąd, który często trudno naprawić. Henry Hackett, reporter działu miejskiego nowojorskiego dziennika "The Sun", chcePraca w gazecie to nieustanne wyzwanie. Zabójstwo, korupcja, polityczny lub obyczajowy skandal to ulubione tematy prasy brukowej. Bardzo łatwo tu o wyrachowane, ale i o zwykły błąd wynikający pośpiechu czy zaniedbania. Błąd, który często trudno naprawić. Henry Hackett, reporter działu miejskiego nowojorskiego dziennika "The Sun", chce mieć takich błędów jak najmniej. Dlatego usiłuje za wszelką cenę wyjaśnić sprawę zabójstwa dwóch białych biznesmenów, jakiego dopuścili się dwaj młodzi Murzyni. Henry nie wierzy w ich winę i podejrzewa, że chłopców niesłusznie się oskarża. Czasu na dociekanie prawdy jest jednak za mało. Historia ta ma być "gwoździem" do następnego numeru gazety.

Zawód: Dziennikarz zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.