PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434009}

Zawodowcy

Righteous Kill
6,4 32 058
ocen
6,4 10 1 32058
4,4 9
ocen krytyków
Zawodowcy
powrót do forum filmu Zawodowcy

Jak myślicie? Moim zdaniem to herezja aby w jednym filmie występował ktoś taki jak Al Pacino z kimś tak głupim jak 50 Cent. Ktoś mądrze zauważył, że on na statyste nawet się nie nadaje...miał rację. Centom mówimy PRECZ.

Dawać mi tu zaraz Foresta Whitakera!

Daj mi znac najszybciej jak tylko takie cos powstanie :D

ocenił(a) film na 6
llosiek

raczej.. mi takze prosze dac znac :D

<za krotki>

ocenił(a) film na 4

Nie wiem kogo zamierza grać 50 cent, ale ja go widze w roli graffiti na murze.

50 gr. zepsuje ten film. Takiego szmatławca pomiędzy dwóch geniuszy kina!!! TRAGEDIA

CzarSon

lepiej niech gra 50 cent niż 23 dolary

Precz z pół dolcem! Krzywa morda zepsuje ten film, jak będzie taka petycja dajcie znać.

Jeju przecie to gniociarz, szmaciarz i tym podobne. ŻAL mi Al Pacino i De Niro że będą patrzeć na tą nie wyględną twarz...

ocenił(a) film na 6

po prostu aż się płakać chcę że dwóch wielkich zagra razem z kiepskim raperem i jeszcze gorszym aktorem. te pieprzone pieniądze

lechu1017

eh... szkoda gadać... Jak chcą kogoś czarnego, niech wezmą kogoś z klasą(Will Smith, Martin Lawrence, czy choćby Ice Cube) a nie tą dziwkę. I pomyśleć że niektórzy mają czelność porównywać tą szmatę do takich arcygeniuszy jak Tupac(bo tacy się zdarzają...). Filmu nie zepsuje, bo z doświadczenia wiadomo, że De Niro i Pacino grają tylko w dobrych filmach, ale bez niego byłoby jeszcze lepiej!

Thug4Life

nie rozumiem tego oburzenia...fifty ma zagrać główną role czy co,że robicie taką aferę?Przecież on ma zagrać jakiegoś dilera czy innego pachołka.Sam nawet nie pamiętam mimo iż gramy w tym samym filmie.

ocenił(a) film na 1
Robert_De_Niro

powiedz mi czy 50 odnosi się do was z należytym szacunkiem?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

Ale powiedz co On Tobie zrobił , ze tak piszesz.... Jeśli Go nie lubisz nie wchodz na to forum bo bez sensu tak wyzywać.. Ja nie lubie np. Dody i nie wchodze na forum gdzie o niej piszą i nie wyzywam jej od różnych bo jej nie lubie i mam na nią wyje.bane ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Bodzio_Szajs_2

Zgadzam się że to skandal. 50 pcha się tam gdzie go nie trzeba. I jeszcze się będzie szczycił że zagrał w filmie z takimi aktorami!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

Pavel26 TY to masz gadane chłopie ? W ktorej szkole takich tekstów uczą hehehe :D ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

Może i masz racje olałby.... ale przecież mogę mieć jakiegoś idola!!! Akurat Go tak bardzo polubiłam [i nie moja jest to wina] I dlatego właśnie 50 Centa tutaj bronie !!! Bo Go uwielbiam ... Koncert fiftiego był ----> był zajeb.isty !!! :):):)

ocenił(a) film na 7
MilesQuaritch

W Żuro hehe ...........

Pavel26

A ty sie tutaj tylko ośmieszasz :D:D:D co to ma być - [ w Żuro ] ???

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MilesQuaritch

Niestety [jak dla Ciebie] ja znam wiele dziewczyn które przepadają za Nim, i Go uwielbiają . A to że ja jestem tu i Go bronie to moja sprawa. Bo smutno mi ze ktoś wyzywa gwizdę którą UWIELBIAM. Zobacz przypuśćmy ja bym wyzywała Twojego ulubionego piosenkarza też by Ci [może] było przykro , a może byś miał to w du.pie... ale mniejsza z tym :):):)

Ja Go lubie i już :):):)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Pavel26

uspokujcie sie do cholery.... co to busz jakiś? Co chwile jakies bluzgi, o to chodzi w dyskusjch?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Darusia_2

półdolec = stolec stolec stolec i zdania nie zmienię jak mozna się jarać takim fagasem z końską mordą?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Robert_De_Niro

Panie DeNiro prosze sie uspokoic my tylko sie staramy tu pana honoru bronić

MilesQuaritch

Dziękuję bardzo,ale patrząc po komentarzach to zrobiło się strasznie nie przyjemnie

Zgadzam się ztobą KELTHAK że 50 cent nie nadaje się do tak pewnie fajnego filmu , bo tak naprawde do niczego sie nie nadaje :-))) POZDRO

fiore99

50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 rządzi!!!!
G Unit rządzi !!!!
50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50 50

igi8

50 50 50 cent to poprostu śmiecie. . hehheheehhe WALIĆ ich!!!!!

fiore99

Panie Al Pacino prosze sie nie przejmować tymi głupkami, oni tu wszyscy robią swoje, zawsze ktos na kogoś nabluzga, oni powinni całowac pana po nogach ze jest pan tak idealnym aktorem

ocenił(a) film na 6

a ja powiem tak: 50 Cent nie nadaje się na aktora (co innego Will Smith), i śmieszne jest by grał razem z De Niro i Pacino. :]

ocenił(a) film na 4
ddamian19

Zagra 5 min jako jakiś alfons i dostanie kule(moze z 9 kul)ale to tylko moje mrzonki :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones