PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829225}

Zenek

2,8 39 510
ocen
2,8 10 1 39510
3,7 22
oceny krytyków
Zenek
powrót do forum filmu Zenek

Ale z drugiej strony to budujące, że pies z kulawą nogą dobrowolnie nie chce tu nic wpisywać. Tytuł roku - brawo dla marketingowców za plakat! Żenujące teksty piosenek, żenująca linia melodyczna, żenujący głos gościa, który brzmi jakby mu się do końca jaja nie wykształciły, to wyszedł Żenek. Brawa! :]

Cukiereczek007

Pewnie nie mam takiej paranoi w głowie i możliwe, ze nie widzę w nim nic więcej... ale twoje rozumienie wykracza poza moje...

ocenił(a) film na 10
magdaxd

Nie nazwałabym znajomości podstawowych pojęć z zakresu psychologii paranoją.

magdaxd

pewnie znowu jakiegoś znaku interpunkcji ci zabrakło i wyszło jak wyszło...

ocenił(a) film na 10
magdaxd

Podaj mi jeden przykład błędnej interpunkcji w moich komentarzach i nie zmyślaj.

ocenił(a) film na 9
magdaxd

Czytelnicy ze zrakowaceniem? Czytanka ze zrektyfikowanymi? Czytelnia ze zrazikami?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jagumir

Nie oceniłem tego filmu, tylko skomentowałem na forum. A Twój komentarz nadaje się tylko do zgłoszenia administratorom.

supervogti

Jaki idol taka publika. Top tatuaż 2020 to Żenek, uahaha

supervogti

Ja też nie mogę się doczekać Ale nie oglądałem tego filmu więc nie oceniam za wczasu

supervogti

Żenujący temat. Żenada na Maxa. Idź się żenować.

klepak84

Jak już nawet największy luzak pan Lebowski tak uważa to tak musi być.

supervogti

Gówno wiesz o muzyce A się wypowiadasz.

ocenił(a) film na 1
FilmWebManiak

Muzyce! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

skalp_el

Jakiej muzyce hahahaha chyba mi nie powiecie że ktoś nazwie disko z pola muzyką,to tak ja bym pił żubra z biedronki i twierdzi,że jestem koneserem alkoholów światowej sławy

ocenił(a) film na 1
pawel997402

Bez kitu.

FilmWebManiak

To co robi ten człowiek nazywasz muzyką ???

FilmWebManiak

Oświeć nas. Ten wykład o muzyce może nam otworzyć oczy. Masz chłopie misję. Dajesz ;)

ocenił(a) film na 1
FilmWebManiak

Haha, Mistrz Wiedzy Tajemnej nas odwiedził, korzystajmy - oświeć nas na temat geniuszu muzyki disco polo. Zapewne wykładasz na niejednej Akademii Muzycznej. Sądzę, że co najmniej Wiedeń czy Royal Academy of Music w Londynie.

supervogti

Hejtujesz, bo nie masz zielonych oczu, i Zenek by dla nich nie oszalał :)

Militiades

Cudne :D

browne_2

Filmu nie oglądałem i nie zamierzam, pewnie dlatego, że zasłyszałem świetną renenzje: "film jest tak dobry jak jego muzyka"... P. S. Brawo Browni_2 chroń swoje muzyczne gusta przed dyletantami działającymi w myśl zasady: "jedzmy g... a przecież miliardy much nie mogą się mylić"...

ulimos

Widze że dyskusja utknęła w martwym punkcie... może tak Zenka piosenki do potańczenia dobre wiele ludzi je lubi krasnale ogrodowe też wiele ludzi lubi ma u siebie i ok.. jednak czy chciałbyś/chciałabyś oglądać filmy biograficzne o ich twórcach ... no właśnie... co do discopolo i italodisco w 90 latach jak i do teraz linia melodyczna jest tam bardzo uboga dwie ścieżki i dołożony do tego vocal to w rozbudowanych utworach gdzie są zmiany tempa i więcej składowych nie może się równać .. ale do potańczenia jaknajbardziej jeszcze po alko.. fajnie... ruch to zdrowie... jednak to szczyt dla tej muzyki. Serdeczności ślę.

ocenił(a) film na 6
supervogti

No tak, dyskusja zeszła na tzw puste pole, osobiście jeszcze nie oglądalem ale obejrzę choć to nie moje klimaty, wolę dobry thriller czy dramat jak i wszelkie biograficzne czy oparte na faktach. Muzyka jak każda, słucham Bjork, ale też Majewską czy Steczkowską, zdarza się być na imprezach gdzie przypadkowo jest disco polo, i spoko nie przeszkadza mi, każdy ma jakiś swój gust i po co tu obrażać kogokolwiek. Do ocen na filmwebie nie przywiązuję za wiele wagi bo wolę sam obejrzeć i wyrobić sobie zdanie, zresztą niektórzy tu specjalnie zaniżają oceny nie oglądając filmu a tylko zwiastun

adammen

Ludzie, jak czytam te wasze wpisy to aż niedobrze się robi... Powiem krótko. Nie mam nic do disco polo fajnie się przy nich bawi, pomijając fakt że są puste i nie mają żadnego sensownego przekazu czego oczekuje od piosenek ,(śpiewane są o dupie marynie). Ale nie w tym rzecz. Takiego filmu w ogóle nie powinno powstać co takiego osiągną Zenek???? Filmy powinny być tworzone o wartościowych postaciach. Deyna, Fortuna, Małysz,Stoch, Niemen itp. Kim jest Zenek przy tych osobach i czym sobie zasłużył hmm??? Chyba tym że ludzie nad nami się w nim zakochali, ale pustego człowieka już niczego nie nauczysz!!!!! Parodia i katastrofa!!!!!

Kaziynski

Czekaj czekaj, podobno teraz będą kręcić film o kolejnej ikonie muzyki. Nie wiem na ile sprawdzone jest to info, ale wróbelki coś ćwierkają o liderze Bayer Full, masakra...

supervogti

Do tego złodziej i plagiator rosyjskich i niemieckich utworów disco.

ocenił(a) film na 2
supervogti

Dokładnie;)

ocenił(a) film na 3
supervogti

Zrób lepsza piosenkę, jak jesteś taka mądra

anulachmielowiec18

A to trzeba być piekarzem by ocenić czy chleb Ci smakuje? XD

anulachmielowiec18

Słuchać disko z pola to tak jak oglądać trudne sprawy,prostota
,buractwo i brak jakichkolwiek wymagań od widza/sluchacza

supervogti

sponsorowane i ocena 1,9? Filmu nie widziałem, nie jest to pewnie arcydzieło ale kolejna tona hejtu wylewa sie z miernot filmewbowych. Skoro krytycy filmebowi , prawdziwi, nie tacy samozwańczy dali 4, 5 to o jakim sponsoringu mu tu mówimy przy ocenie 1,9?

supervogti

Sama wyglądasz jak miotła a obrażasz innych. Zenek to osobowość sceniczna zeozumcie to pustaki wreszcie i przestańcie się oszukiwać

Markoews1

No to się popisałeś jprdl...

supervogti

Ja powiem tak nie lubię "Zenka,, ja se słucham Gorillaz

supervogti

79% jedynek i 5% dziesiątek. Kurski wynają sporo troli. Platfusy to jest jednak stan umysłu. Film dobry, potwierdzili to krytycy i nie zmieni tego wasz hejt na Żenka.

rice85

Wynajmij słownik ortograficzny.

rice85

Jak już się bierzesz za trolling i sztuczne podwyższanie oceny to chociaz się z ortografii popraw

supervogti

Przepraszam bardzo, ale kto z jakimkolwiek ilorazem inteligencji słucha czegoś takiego jak disco polo? przecież to kompletna żenada dla podludzi. Pozdro.

Markun_filmaniak

Kochani, wątpliwości nie może podlegać niepodważalny fakt jakim jest to że disco polo to ,,muzyka" prymitywna, prosta i nic nie wnosząca prócz bólu głowy powstającego od paskudnego wokalu oraz dźwięków jak z nocnego klubu na gejów. Niemniej jednak znam ludzi którym ten rodzaj rozrywki się podoba przy mocnym nocnym upojeniu. A odnosząc się do argumentów że większość ma zawsze racje, jest to typowy bełkot niemyślących osób. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie :)

ocenił(a) film na 9
Pierogiibanany12143

Co Ty takie pierdoły pociskasz, tego oszołoma Krowina się chyba nasłuchałeś wnosząc po końcówce, bo parafrazujesz jego mantrę.
Disco Polo to niepodważalnie nurt muzyczny który odniósł największy jak dotąd sukces w branży. Bez DP nie byłoby wesel, ślubów czy imprez, bo wyobrażasz sobie wyjść z dziewczyną i bawić się do jakiegoś... no nie wiem, pożal się boże black metalu?
Dziewczynę należy zabrać na DP, to zawsze działa i wprowadza dobrą atmosferę.

NieMamSwojegoZdania

Na moim weselu był tylko rock, blues i metal i tańczyliśmy do rana, więc owszem, da się. Jak ktoś uważa inaczej, to ma wąskie horyzonty.

ocenił(a) film na 9
dagmara887

Może w zaściankowych czasach kiedy brałaś ślub dj nie serwował DP do kompletu z mężem, ale gwarantuje Ci że to teraz w modzie :)
Sam brałem ślub kilka lat temu, i miałem świetne DP, no i rytmy dobrego metalu jak Nickleback ale także super czarną muzykę jak Outcast.
Poszerz swoje horyzonty dziewczyno, warto!

NieMamSwojegoZdania

Gratuluje za podpięcie Korwina do muzyki brawo. Odnosząc się do tego że bez DP nie było by wesel, muszę ci zniszczyć życie, kiedyś nie było DP, a wesela były. Sprawa jest prosta, w żadnym innym nurcie nie ma tak tandetnej linii melodycznej i tekstów tak beznadzieje napisanych, tak bardzo prostych, oraz wokalu tak wykastrowanego - jest to muzyka po prostu dla ludzi ułomnych. Możesz się z tym kłócić ale tak jest. Kolejna sprawa nie nazywaj tańcem podrygiwania, do tego czegoś, taniec to pewna sztuka, a nie ,,Disco Polowe porażenie". Uwierz można się dobrze bawić z dziewczyną nie wyglądając przy tym jak naćpana małpa. Jeśli nie jesteś w stanie opanować tak prozaicznej czynności to współczuje bardzo.

ocenił(a) film na 9
Pierogiibanany12143

Widzę że jesteś trollem który założył konto wczoraj, widocznie jedynie po to żeby mi odpisać. To w sumie mi schlebia, skoro zmarnowałeś tyle energii żeby mnie tu trollować.
DP to niesamowicie subtelna forma przyjemności w prostej mnogiej w instrumenty oprawie, do której można się bawić przez całą noc.
Lepsze to nić 2 minuty wyczerpującego pogo w rytm metalu.

ocenił(a) film na 10
Pierogiibanany12143

Koleś odkąd istnieje ludzkość istnieje DP!

ocenił(a) film na 9
Cukiereczek007

Zuch Dziewczyna ;)

NieMamSwojegoZdania

Kończąc tą bezowocną wymianę myśli, ,,O tempora, o mores!". Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
NieMamSwojegoZdania

U mnie na ślubie też mieliśmy DP. :D

NieMamSwojegoZdania

Nawet sam się chwali!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones