PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6152}

Zjawy

High Spirits
6,4 1 463
oceny
6,4 10 1 1463
Zjawy
powrót do forum filmu Zjawy

Zjawy i chaos...

ocenił(a) film na 4

Film jest zabawny i pozbawiony przestojow w akcji.Jednak ja mam zarzuty do panujacego w nim chaosu,niekonsekwencji,a nawet zaprzeczaniu wlasnym slowom.Podam przyklad:Mary mowi,ze od 200lat jest co noc mordowana przez meza,a przeciez gdy widzimy te scene pierwszy raz,to to zdarzenie ma miejsce dwukrotnie jednej nocy.Daje 6/10.

iza198444

Nie jest zabawny jest nudny przed chwilą go wyłączyłem do tego klimat mi się nie podoba 4/10.

Ruben_fw

a lekcje odrobiles?

iza198444

A takie coś kojarzysz może? Bo myślałem, że to ten film, a jednak coś innego.
https://www.filmweb.pl/forum/filmy/Film+poszukiwany,3417946

ocenił(a) film na 4
underground73

Mi się kojarzy z... https://www.filmweb.pl/film/Grobowiec+Ligei-1964-106241 ale pewnie to nie to ... Szkoda że aktorka/ aktorki nie kojarzy. Ja po obsadzie dużo filmów odnalazłam.

iza198444

Po opisie niestety nie pasuje. Jedynie wiemy, że jakiś aktor z długimi siwymi włosami grał oraz inny podobny do Danny DeVito.

ocenił(a) film na 4
underground73

https://www.filmweb.pl/film/O%C5%82tarz-2014-712633 pewnie i nie to... Taki opis gościa kojarzy mi się że starszymi filmami ... Hmm...

iza198444

Dokładnie, bardziej jak lata 80. i w stylu "Transylvania 6-5000" coś raczej to będzie, jakaś niszówka. Przeszukałem całe IMDB pod tym kątem i nic.

ocenił(a) film na 4
underground73

No właśnie,opis nie brzmi na nic nowego... Hm... Poszukam pod kątem gościa podobnego do Devito...

ocenił(a) film na 4
underground73

Wątpię czy znajdę,skoro lepszy ode mnie znaleźć nie mógł ...

iza198444

W sensie ja? Bez przesady :-) Obawiam się, że film jest słabo opisany w IMDB. Jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żeby jakiegoś filmu tam w bazie nie było.

ocenił(a) film na 4
underground73

Być może,a może to jakiś odcinek np. Opowieści z krypty? I jak pomyślę,kto mógłby być podobny do Devito,to chyba tylko Bob Hoskins,ale u niego nie znalazłam filmu który przypominal ten z opisu.

iza198444

Może się w końcu uda znaleźć. Przepatrzę jeszcze filtry IMDB, ale znając autorkę tematu, to mogła coś pokręcić i może być nawet przedział 1970 - 2005 tak naprawdę. Już jej inną rzecz znalazłem, ale okazało się serialem, a nie filmem.

Teraz upiera się, że film USA, a wcześniej pisała, że na pewno Niemcy. Więc dochodzą teraz produkcję pod hasłem RFN czy NRD tak naprawdę. Chociaż wątpię.

ocenił(a) film na 4
underground73

Tego jest tyle tego że to jak szukanie igły w stogu siana. Po opisie, stawiała bym na starszą produkcję,nic sprzed lat 2000 bo to poprostu nie pasuje. Upiera się że to komedia, mi się kojarzy z "Że śmiercią jej do twarzy" ale to z pewnością nie to . Oj ona sama nakręciła i teraz weź i znajdź. Coś czuję że dwa filmy podkręciła i zdaje się jej że to był jeden. Ja tak pomyliłam polska produkcje "Wśród nocnej ciszy" . Byłam pewna że to amerykański film,bo oglądałam go gdy byłam smarkiem. A po latach przypominalam sobie Bończaka i po nim znalazłam film. Pamięć jest zawodna.

iza198444

Dokładnie - temat rzeka. Raczej odpuszczam, chyba że ktoś na innym forum mi znajdzie.

iza198444

PS: Mam podejrzenie, że film ma bardzo mało głosów na Filmweb i na IMDB, dlatego nikt go nie kojarzy. Sprawdziłem chyba wszystko od 0 do 300 głosów (podejrzewam, że więcej nie ma), ale nic nie pokazuje. Może Tobie się rzuci w oczy coś :-) Jeśli chcesz się w to bawić :-D


https://www.imdb.com/search/title/?title_type=feature,tv_movie&release_date=1980 -01-01,1999-12-31&num_votes=100,300&genres=comedy,!short,!documentary&country_of _origin=US&sort=release_date,desc

ocenił(a) film na 4
underground73

O jeżu kolczasty XD masakra... Aż tyle cierpliwości nie mam . Po za tym ta pani jest nie specjalnie miła i nie chce mi się trudzić dla niej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones