PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114741}

Zjedzeni żywcem

Eaten Alive
4,7 1 105
ocen
4,7 10 1 1105
4,7 3
oceny krytyków
Zjedzeni żywcem
powrót do forum filmu Zjedzeni żywcem

Jak to zwykle bywa, film nie dorównuje swoim pierwowzorom. Ale nie jest zły, ma kilka klimatycznych momentów i niezłe sceny gore (pod tym względem lepiej stoi od "TCM"), jak na te lata. Ogólnie film średni. Te wczesne slashery to dla mnie jeszcze nie to...

ocenił(a) film na 5
Malignus

Jak zwykle, zapominam o czymś. Przydałaby się możliwość edycji postów. A tym razem zapomniałem dopisać, że krokodyl był strasznie gumowy! Jak z reklamy z tym dzieciakiem, co babcia się go pyta przez telefon, czy nadal chce dostać krokodyla...

ocenił(a) film na 5
Malignus

Krokodyl jest najlepszy w tym filmie he he. Zwłaszcza w scenie finałowej ;). Klasa B w pełnej krasie. Parę lat później, w dobie cyfrowej rzeczywistości Pan Hooper wyczaruje za to krokodyla giganta, który połyka ludzi w całości a póżniej ich wypluwa w jednym kawałku. A wracając do "Eaten Alive" moja ocena to 4 z plusem/10, podobnie jak i ocena dla całej twórczość autora tego "dzieła".
PS. Reżyser podpisał się też pod muzyką w filmie, która brzmi jak eksperymenty naćpanych art rockowców.

ocenił(a) film na 5
Malignus

Jest coś w tym filmie z Psychozy i TCM ale niebardzo mnie przekonał ten film, poza kilkoma dobrymi momentami raczej się nudziłem.

VRS

Film naprawdę niezły, fajne sceny gore i ten chory klimat rodem z texanskiej, warto obejrzec!

ocenił(a) film na 6
Xiao_Mei

Film ogląda się nieźlie, ma swój klimat i warto go obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
The Dark

Warto dodać,że inspiracją dla autorów filmu była autentyczna postać seryjnego zabójcy,który zwał się Joe Ball.Miał on dwie pasje :kobiety i aligatory,które karmił zwłokami tych kobiet.Pierwszy raz przeczytałem o nim w książce Joanny Białeckiej"Czarny leksykon"(mojej pierwszej książce o seryjnych zabójcach),miałem wtedy kilkanaście lat.Teraz o człowieku zwanym "Aligatorem" można poczytać także w necie.

GrimReaper76

Jesteście bardzo wyrozumiali w swoich ocenach dając 5 i 6 go krytykujecie w dużej mierze to co mam powiedzieć ja który dałem 3?! Na plus tylko sceny z Robertem Englundem i burdelmamą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones