PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376437}

Znamię Kaina

The Mark of Cain
6,6 2 571
ocen
6,6 10 1 2571
7,5 2
oceny krytyków
Znamię Kaina
powrót do forum filmu Znamię Kaina

POLECAM ! ! !

ocenił(a) film na 9

Tak jak napisał poprzednik. Jest to film ukazujący prawdziwe życie żołnierzy. (Pokazane jest to rewelacyjnie) Jest w nim ukazane to o czym w Polsce ostatnimi czasy było tak głośno... czyli ataki na cywili... i kto za tym wszystkim tak naprawdę stoi...
Film wart obejrzenia.

Ostrzeżenie ! ! !

Koneserzy takich filmów jak np. "Amerykańscy chłopcy" (dla mnie największy shit filmu wojennego. zero realizmu) itp. gdzie akcja* jest przez cały czas oglądania filmu, krew się leje, flaki latają i wystrzeliwanych jest milion pocisków i giną tylko ci źli :) z tym filmem niech sobie dadzą spokój bo potem zaniżają ranking głupimi wypowiedziami...

misiek1125

Zgadzam się z poprzednikiem. Jak dla mnie 9/10, tylko zakończenie trochę inne niż miałam nadzieję zobaczyć:(

ocenił(a) film na 9
misiek1125

Ja również POLECAM. Przed chwilą skończyłem oglądać i trzeba przyznać, że film bardzo realistyczny. Zakończenie moim zdaniem sprawiedliwe. W końcu sami dopuścili się pewnej "zbrodni" na człowieku, za co spotkała ich zasłużona kara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones