PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 733
oceny
6,7 10 1 43733
6,6 24
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

Fabuła naciągana, efekty co najwyżej przeciętne, dialogi tragiczne(np komunikaty maszynisty, albo laska w drgawkach, a ktoś się pyta czy dobrze się czuje). Zabawne, że główny bohater jest jednocześnie współwinnym epidemii.

ocenił(a) film na 5

sto procent racji, pomysl fajny, gorzej z wykonaniem, 5/10 max

ocenił(a) film na 8

a dla mnie właśnie dużo lepiej zrealizowany od World War Z do tego świetne udźwiękowienie

ocenił(a) film na 7

1.Skoro efekty co najwyżej przeciętne to jak nazwać rażące sztucznością CGI z Twojego ulubionego WWZ?:D 2.Fabuła naciągana? A w WWZ nie była?:D 3.Ty byś nie spytał laski z drgawkami czy dobrze się czuje?:D OD razu byś założył,że jest zombie?:D Boże.

użytkownik usunięty
Ingvarion

Słusznie zauważyłeś w WWZ rażącą sztuczność - bije tym aż po oczach - ale i tak jest to film o kilka klas wyższy od TtB.

"Ulubiony"? Początkujący telepata? Nieprzytomnego tez bys się pytał o samopoczucie? Chyba ta reforma oświaty jest jednak niezbędna.

ocenił(a) film na 7

Nie dziwota,że później w razie potrzeby nikt nie udziela pomocy kiedy ktoś zasłabnie w miejscu publicznym,przecież wszystko jest w porządku;P A ''Ulubiony'' był ironią.

użytkownik usunięty
Ingvarion

Patrząc na twoje wpisy to nawet bym nie chciała, żeby ktoś taki jak ty udzielał FA - to mogłoby być bardziej niebezpieczne.

ocenił(a) film na 7

Brawo za osobiste wycieczki.Nie wiem tylko po co to robisz.Lepiej Ci teraz? Obrażasz mnie od samego początku,bo mam inne zdanie na temat filmu.

użytkownik usunięty
Ingvarion

Skąd założenie, że Mnie w ogóle interesuje twoja opinia o filmie? Chyba cierpisz na przerost Ego.

Skoro jesteś taki wrażliwy na wytykanie ci absurdów, to zrezygnuj z głupich wpisów i dowalania się do ludzi na forach.

ocenił(a) film na 7

Może powinnnaś zrobić to samo,o wielka wyrocznio?;)

użytkownik usunięty
Ingvarion

To ja robię wpisy pod twoim Postem? Jestem u siebie.

Sorry, nie mam czasu na słabokumatych.

ocenił(a) film na 7

Bzdury, bo "Ostatni pociąg" to film o bardzo podobnym poziomie do World War Z. Obecnie jest nawet wyżej oceniany.
World War Z imdb 7,0
Ostatni pociąg imdb 7,6

I tak najlepsze filmy o zombie pod względem klimatu to:
Noc żywych trupów 1968
Świt żywych trupów 1978
Zombie pożeracze mięsa 1979
Noc żywych trupów 1990 remake

World war Z czy Ostatni pociąg są niezłe, dobrze wykonane, ale nie przepadam za filmami z biegającymi zombie.
Dlatego remake świtu 2004 też dla mnie jest sporo gorszy od oryginału 1978 G.Romero. Z biegającymi zombie lubiłem tylko jeden film połączenie horroru i komedii -
Powrót żywych trupów 1985.

użytkownik usunięty
returner

Popatrzymy za 3 lata na oceny z imdb, jak oceni go też pół miliona ludzi.

ocenił(a) film na 7
returner

Powinien Ci się spodobać w takim razie film Battery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones