PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737351}

Zombie express

Boo-san-haeng
6,7 43 733
oceny
6,7 10 1 43733
6,6 24
oceny krytyków
Zombie express
powrót do forum filmu Zombie express

Nie mówię, że film jest zły, do tego miana sporo mu brakuje, ale dla mnie jest to klasyczny film klasy B, z niewielkim budżetem, tanimi, acz solidnymi aktorami i durną fabułą.
Plusy:
+ inteligentne rozwiązania problemów (gaśnica, woda z gazetami, przekradanie się)
+ obrażenia zadawane przez bohaterów nie składają się wyłącznie z krytyków
+ końcowa scena z żołnierzami była naprawdę świetna (choć liczyłem, że strzeli)
+ śmierć głównego bohatera
Minusy:
- oklepane do bólu postacie i schematy (zły biznesmen, kobieta w ciąży, kiepski ojciec i jakiś menel w tle)
- "Hej, biegnie na mnie horda krwiożerczych zombie, lepiej jeszcze chwilę postoję i pokrzyczę"
- "Siostra poświęciła życie, żebym mogła uciec, wpuszczę zarażonych do pokoju, nie chcę bez niej żyć"
- motyw krwawego szlaku, poruszamy się gdzieś tracąc po kolei (hehe - kolej) kolejnych towarzyszy
- płacz, wszędzie płacz
Film popełnia błędy typowe dla gatunku, dlatego mogę go śmiało polecić fanom pociągów, Korei i innych państw ryżowych oraz niezbyt inteligentnych filmów skupiających się na mordobiciu.
Pozdrawiam

Notoryczny_filmowiec

Co do twoich minusów:)

1. oklepane do bólu postacie? Serio? W każdy filmie masz biznesmena, menela, babke w ciąży i złego ojca? No BITCH PLEASE :) Powiedz kto miał być? Czarny gej? Ksiądz sadysta? No weź...

2. Ciekawe jakbyś stał w takiej sytuacji ty:) Wiesz co to jest paraliż ze strachu? Myślisz, że każdy w obliczu szoku bierze nogi za pas? :)
3. dobra trzeci motyw przyznaję w połowie rację:)
4. Krwawy szlak.....hm a jak ma twoim zdaniem wyglądać opanowane przez zombie państwo? Skoro wszędzie praktycznie szaleje zaraza to mieli nagle wjechać w łąkę z motylkami?
5. Wszędzie płacz....A co mieli złapać się za ręce i zaśpiewać cumbaya? Giną im na oczach bliscy i obcy, mogą zostać zjedzeni, wiedzą, że bliscy w domach pewnie nie żyją a ty się dziwisz, że ludziska płaczą? :)

Im wait na odpowiedź:)

hantos

Bardzo streśliwe dialogi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones