PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33299}
6,4 2 635
ocen
6,4 10 1 2635
6,4 5
ocen krytyków
Zombie pożeracze mięsa
powrót do forum filmu Zombie pożeracze mięsa

Zombie 2

użytkownik usunięty

Jeden z lepszych zombie movie jaki powstał. To co zasługuje na wielkie uznanie, to przede wszystkim charakteryzacja zombiaków, wyglądają naprawdę świetnie. Kolejnymi zaletami są muzyka wpadająca w ucho, przyjemne dla oka gore (scena z drzwiami i okiem kapitalna) oraz klimat całej tej wyspy. Bardzo mi się też podobała ostatnia scena, ten przemarsz zombie po moście.
Jedynie fabuła nie jest zbyt wciągająca i momentami się dłuży, ale pomijając te małe mankamenty jestem zadowolony z filmu.

ocenił(a) film na 5

No właśnie ja się zgadzam ze wszystkimi plusami jakie zawarłeś w komentarzu. Dzięki temu dało się jeszcze jakoś przetrwać ten seans. Niestety nie zgadzam się, że mankamenty były "małe". Ten film jest tak nudny, że ciężko jest wytrzymać. Tu się praktycznie nic nie dzieje. No i ta fabuła której praktycznie wcale nie ma a i te szczątki które dostajemy są totalnie nieciekawe. Dłużyzny są straszne i jak już człowiek ma ochotę żeby wyłączyć to na szczęście pojawia się jakaś dobra scena i zomie ratują na chwilę sytuację. Daję 5/10 bo moim zdaniem to jest takie pół świetnego filmu i pół totalnego gniota.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones