PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703836}

Zwierzogród

Zootopia
7,9 269 826
ocen
7,9 10 1 269826
7,8 36
ocen krytyków
Zwierzogród
powrót do forum filmu Zwierzogród

Mega plus za tak fajne wykreowanie postaci lisa oraz za podjęcie wielu (naprawdę wielu) bardzo ważnych spraw dotyczących dzisiejszego świata. Natomiast sama animacja, w kontekście obrazów itd. nie była jakaś powalająca w przeciwieństwie do innych animacji Disney'a (z wyjątkiem paru scen).
Przekaz był, natomiast jak dla mnie przedstawiony w trochę dziwny sposób, mianowicie chodzi mi o język. Nie wiem jak w wersji anglojęzycznej, natomiast polski dubbing przesadził z użyciem takich słów jak "idiotka" czy "debil". Zdecydowanie mógł użyć bardziej eufemistycznych słów, natomiast mógł być to też zamierzony zabieg, gdyż ludzie często nadużywają takich słów w różnych sytuacjach, ale wtedy nie nazwałabym tego bajeczką dla dzieci. Ale to tylko szczegóły.
Poza tym bardzo dobrze zostały odwzorowane zachowania ludzkie pod postacią zwierząt, w ciekawy sposób. Ogółem daję 7,5 (bliżej 8)/10.

ocenił(a) film na 10
KinoOLKA

Moim zdaniem, od strony wizualnej, film jest znacznie lepszy od wcześniejszych animacji Disneya (futro zwierząt, szczegółowość i detale miasta, itp.) i tylko "Moana" mu dorównuje.

ocenił(a) film na 10
lelen_lis

Dzisiaj Disney Animation i Pixar idą łeb w łeb :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones