film

Zwycięskie losy Jerry'ego i Marge

Jerry & Marge Go Large
2022
1h 36m
6,5 1 371
ocen
6,5 10 1 1371
Oparta na faktach historia Jerry'ego i Marge Salbee, którzy wygrali na loterii, a pieniądze postanowili przeznaczyć na ożywienie swojego małego miasteczka. Zobacz pełny opis
Zwycięskie losy Jerry'ego i Marge zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Niestrudzony Jerry (Bryan Cranston) po przepracowaniu 42 lat w jednej fabryce zmuszony jest do przejścia na emeryturę. Żona Marge (Anette Bening) próbuje zachęcić go, aby cieszył się złotymi latami, a dzieci nawet sprawiają mu łódkę, którą tylko uszkadza. Jego nadpobudliwy umysł nie pozwala popaść w rutynę łowienia ryb czy oglądaniaNiestrudzony Jerry (Bryan Cranston) po przepracowaniu 42 lat w jednej fabryce zmuszony jest do przejścia na emeryturę. Żona Marge (Anette Bening) próbuje zachęcić go, aby cieszył się złotymi latami, a dzieci nawet sprawiają mu łódkę, którą tylko uszkadza. Jego nadpobudliwy umysł nie pozwala popaść w rutynę łowienia ryb czy oglądania filmów, zamiast tego znajduje nieoczekiwane nowe hobby. Specjalizacja Jerry'ego w liczbach sprawia, że ​​odkrywa lukę w loterii WinFall... i, opracowując plan, precyzyjnie postanawia to wykorzystać!

na podstawie
Jason Fagone (artykuł)
studio
Media Rights Capital
tytuł oryg.
Jerry & Marge Go Large
inne tytuły
Akcja filmu rozgrywa się w 2003 roku, a student Harvardu używa laptopa marki "Alienware", który zaczęto produkować dopiero sześć lat później.
Zdjęcia do filmu nakręcono w Atlancie i Social Circle (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wg mnie drugi najlepszy stream po HBO, dużo produkcji adresowanych do dojrzałego pokolenia, nie kierują się woke więc ich produkcje są ciekawe, może nie wybitne ale dobrze się ogląda

Oryginalny pomysł

ocenił(a) film na 7

Niecodzienny pomysł na film z happy endem.

nie jest to jakaś wielka rewelacja, ale jest OK

Opis filmu

ocenił(a) film na 4

Czy szanowny autor opisu w ogóle oglądał ten film?

RODO

ocenił(a) film na 7

Dziennikarka dostaje listę nazwisk wygrywajacych na loterii. Wiadomo, że RODO tam nie istnieje, ale czy naprawdę prawo tam nie chroni danych osobowych w ogóle????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones