Powrót do początków kina to nawet niezły pomysł ale będę zawiedziona jeżeli ten film okaże się lepszy od wyważonej opowieści z dozą czarnego humoru i świetną grą aktorską-mianowicie od "Służących". Szkoda Eastwooda i jego filmu biograficznego z kreacją Leonarda DiCaprio "J.D.Edgar".Meryl Streep kolejna nominacja, brawo! Brad Pitt miał lepsze role np. "Przygody Beniamina Buttona" a ten film sportowy jest po prostu średni.Trzymam kciuki za Holland i Kamińskiego

adenirka

Oscar dla Służących to pobożne życzenie. Oscarami rządzą faworyci gildii producentów. To kogo nagrodzi gildia, wygrywa. Ale będę kibicował. Szkoda tylko Violi Davis, bo też nie dostanie nagrody - rola Monroe zobowiązuje - akademicy kochają biografie.

adenirka

Dla mnie to też najlepszy film z tej dziewiątki. Co prawda jeszcze nie widziałem dwóch (Hugo i Strasznie głośno... (tego tytułu to nawet nie bardzo mi się chce ogladać)). Jedynie Artysta jeszcze mi się w miarę podobał no i Moneyball jeszcze ujdzie, reszta to ekhm... Powiem tak pozostałych poprostu już drugi raz nie bardzo chce mi się ogladać, nawet jak w telewizji będą to raczej odpuszczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones