Co się stało z tymi wszystkimi userami, którzy mieli trochę oleju w głowie i chęci, aby namówić, nawet kosztem poniżenia i wyalienowania młodych, niedoswiadczonych widzów na skosztowanie prawdziwego kina... Kiedyś, dzieki takim ludziom sam przejrzałem na oczy.
Pamiętajcie, jesli nic nie zdziałamy, za niedlugo, prawdziwe dzieła odejdą w zapomnienie a top 100 opanują takie filmidła jak "Mroczny Rycerz". Nie bedziemy musieli długo czekać... Na IMDB juz jest 3 (był 1, nawet przed Godfather'em)
Niech to bedzie walka w ramach podziekowania za twórczość wybitnych rezyserów, którzy teraz przewracają się w grobie i czekają na wieczny, spokojny i zasłuzony odpoczynek.

Ja walkę podjąłem, a moimi adwersarzami okazali się inteligentni ludzie. Bardzo ubolewam nad tym ze stawiają oni Mrocznego Rycerza, nade wszystko.
http://www.filmweb.pl/topic/886590/Europejskie+trolle%21%21%21.html?page=5 To tylko jeden z setek tematów, a w innych (które boje się nawet czytać) pewnie jest jeszcze tragiczniej.

Pozdrawiam.

_suspect_

Ja jestem po prostu za miły ;) Pomyślałem, że wypada się poprawić, bo np. może siostra je w trakcie seansu, tylko że je tak, że nic nie słychać.
Ale nie je, i bardzo dobrze ^^

Powinno się jeść wcześniej. Poza tym prawidłowo to człowiek się powinien co 3h odżywiać. Tak więc nie żryjcie tyle :P haha.

Kwic

Dupy im rosną od tego popcornu przecie.
Jeszcze trochę i towarzystwo w multipleksowych fotelach się nie zmieści..

użytkownik usunięty
_suspect_

Dlatego ja zawsze chodzę jak jest kilka osób na seansie, cisza jak makiem zasiał, warto poczekac aż się przewali pierwsza fala

użytkownik usunięty

ja byłam w silverscreen i 10 osób było na sali ale rano byliśmy (to znaczy o 12)

Rezun

Jasne, że nie jest ;) Jedna osoba napisze, że jest, a temu się już odechciewa haha. Zabijasz mnie Rezun ;)

Kwic

Kwic, następnym razem zakup na seans stopery do uszu... Popcornowcy nie bedą Ci już przeszkadzać. Ja sam jem popcorn w Cinema City i wcale mi to nie przeszkadza (bez stoperów).

BRAK_UZYTKOWNIKA

No tak, z filmu też będą miał niemałe udziały :)

Kwic

A co to za róznica? I tak wystawisz 9 za samego Jokera :-) hahahha

BRAK_UZYTKOWNIKA

Hehe, zapewniam Cię, że nie dałem mu 9 bo miałem jego podobizny na avatarze wcześniej np. :P Podobał mi się pomysł avataru-Jokera po prostu, nic więcej. Nie pokochałem tej postaci przed obejrzeniem filmu. Byłem ciekaw jak sobie poradzi bo było dużo szumu, ale zapewniam Cię, że gdyby zagrał żenująco to mroczny rycerz dostałby 5 :)
Nie oceniałem gry Jokera przez pryzmat mojego avataru :P haha.

pzdr

użytkownik usunięty
Kwic

jak założy stopery to nie będzie słyszał co mówią w filmie

Eureka! Sama to wymyśliłaś?

użytkownik usunięty
Rezun

"Podróż.." i "Wakacje.." a nawet "Pana Samochodzika i Templariuszy" wszystko mamy i oglądamy, ku ogólnej uciesze :D

Oj zacna z was rodzinka. Przywracasz mi wiarę w młode pokolenie. Więcej takich Matek!

Rezun

Golan już mnie zjechał za recenzje pierwszej części, nie wiem czy biedak by przeżył recenzję drugiej. Sam już nie wiem. Szkoda mi kasy na ten film po wrażeniach z "Początku" a z drugiej strony jestem ciekaw czym się gawiedź podnieca. Ach kolejny konflikt który mnie wewnętrznie rozdziera. Dylemat niczym "czy zadawać się z dajkami" wszędzie plusy i minusy. Widziałem pierwsze 15 minut w sieci przestałem patrzeć (nie zesikałem się z wrażenia, a jak wygiął lufę na parkingu to mi japa opadła) ale żeby być uczciwym postanowiłem zobaczyć w dobrej jakości.

Rezun

Ty to zawsze masz dylemat, z tego co widzę. Przez takich jak Ty zawsze są kolejki w hipermarketach, bo mają dylemat czy płacić kartą czy gotówką.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Akurat kartą prawie nigdy nie płacę (robię to w 1% przypadków). Nie trafiłeś.

Rezun

A ja przez Ciebie mam juz dzisiaj 3 Deja Vu!
Dzieki!

Cokolwiek bym teraz nie odpisał to wiem ze to i tak juz bylo! I to mnie wkurwia;/
Mam dylemat czy w ogóle odpisać, ale stało się...

BRAK_UZYTKOWNIKA

Nie musisz dziękować. Zrobiłem to gratis.

Rezun

Dorzucisz jeszcze gratis fundusze na moją terapię wstrząsowo-psychologiczno-wypoczynkową?

BRAK_UZYTKOWNIKA

Nie bądź pazerny. Rozdaję tylko jeden gratis dziennie.

Rezun

Ostrzegam, kolejny dzień bez terapii moze spowodować tragiczne skutki w odpowiedziach na filmwebie.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Po takiej zachęcie, na sponsoring nie masz co liczyć.

Rezun

A chcesz iśc na front w wojnie z Rosją? Ja Ci to mogę załatwić bo znam generała.
Odpowiednia zachęta czy jeszcze masz dylemat?

BRAK_UZYTKOWNIKA

Jak mi załatwisz posadkę w intendenturze, to mogę to jeszcze raz przemyśleć.

Rezun

Mam lepszy pomysł. Jak dowiem się gdzie mieszkasz to zamknę Ci telwizor w sejfie i ogłoszę: "10 lat bez filmów albo gotówka! (no chyba ze to bedzie ten 1% i zgodzisz się na karte;))" Wtedy dopiero bedziesz miał prawdziwy dylemat! Nie wiem czy zdarzysz się zdecydować nawet jak zaczniesz namyslać się od dzisiaj...

BRAK_UZYTKOWNIKA

Teraz się zastanawiam, czy to co piszesz jesteś wstanie wprowadzić w życie. Bać się czy nie bać? To dopiero dylemat.

Rezun

No piszesz jakbys był bardzo przestraszony. Lepiej jutro pogadamy a ty się zastanów czy jutro czy kiedy indziej.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Jutro? Czyli dziś później? Pisz jaśniej, bo znowu nie wiem kiedy mam się przygotować do dalszej konwersacji.

Rezun

Jutro czyli futro.
Koniec debaty.
Jak bedziesz już potrzebował numer konta to dasz znac;)

BRAK_UZYTKOWNIKA

Pieniądze przyśle w kopercie. Nie ufam bankom.

Rezun

Wiesz no, żebyś się na listonoszach nie przejechał wysyłając w kopertach takie 8 cyfrowe sumki...
Podaję kod: %(@!%)!@II%@)#I%UYQ!U musisz teraz rozszyfrowac co to jest i się ze mna skontaktować, po czym otrzymasz mój adres.
No to powodzenia i do następnego razu.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Połowę już zgadłem. Reszta po śniadanku. Wypatruj listonosza. Tylko nie dawaj mu napiwku. Ja nigdy nie daję.

Rezun

A teraz mam dylemat - zmieści się ta moja już (mam nadzieję) 8 cyfrowa sumka w skrzynce pocztowej czy nie?

BRAK_UZYTKOWNIKA

Kto pierwszy w łóżku ten daje Mrocznemu ocenę wyżej ;] hehe.

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Encore,przez twój awatar i to wieczne zrzędzenie, to mi się wydaje, że masz 60 lat

No i dobrze! Przynajmniej nie piszez mi listów miłosnych na blogu!
Dajcie mi wszyscy spokój! Ja nie szukam zadnych znajomosci, ja tylko lubie ogladac filmy i o nich czasem podyskutować! Tylko! Czy to tak wiele?

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

A ja przez twój super fajny temacik Encore, zamiast film oglądac to o pierdołach gadam. Twoja wina;)))

Ja tu tylko znawców zapraszałem więc winy po mnie nie szukać...
Jak narazie bez rezultatów. Sami spamerzy a nie znawcy...

użytkownik usunięty
Rezun

"czy zadawać się z dajkami" ja bym pociągnęła ten temat zamiast kłócić się o Batmana :P

To idzcie gdzieś indziej, całą bandą. Zrobiliscie tu wszyscy spam i nic wiecej, ani jednego znawcy. To zasługa Kwica bo to jego klimaty - robienie spamu.

BRAK_UZYTKOWNIKA

Kwic, kopnij się po spam-post

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

No przecież Czarownica zawołała Znawcę, ale nie przyszedł, co zrobic

użytkownik usunięty
BRAK_UZYTKOWNIKA

Nic nie bój, Znafca albo pije albo śpi. Jak będzie miał czas na pewno wpadnie na ten, jakże zacny, temacik ;)

Czy tu mowa o znawcy ekranów czy o jakims innym mniej znanym znawcy?
Jesli mowa o znawcy ekranów to lepiej niech tutaj akurat nie wchodzi, bo widzialem ze kiedys miał avatar mrocznego rycerza... Na szczescie po mojej interwencji zmienil znów sobie na swój stary, poczciwy i najlepszy w calej swojej karierze avatarek.

Dla uspokojenia Twego stanu ducha, dodam że ostatecznie nie skalałem się takimi kontaktami.

użytkownik usunięty
Rezun

uff, to mi ulżyło;)
Ale jak myślisz, można na pierwszej randce czy należy trochę odczekać?

Jestem w tych sprawach troszkę konserwatywny. Kawa na ławę na dzień dobry, to nie dla mnie niestety.

użytkownik usunięty
Rezun

uff, to mi ulżyło;))))

To dobrze. Tylko kiedy mnie ulży?

użytkownik usunięty
Rezun

Biblioteka Ślaska to chyba dobre miejsce do podrywu, można poznac pannę oczytaną i konserwatywną, czyż nie?
takiej rady udzielam;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones